Ek besin önerileri ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AusieBoy tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AusieBoy

AusieBoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar BCAA,Glutamin ve Protein alacağım ama yaptığım araştırmalarda hep ikilemde kalıyorum ne almam gerektiği konusunda yardım edebilecek arkadaşlar var mıdır ? Bir de güvenilir orjinal ürün satan site var mı bildiğiniz varsa özelden söyleme şansınız varmıdır? Sayfanın sponsorunda istediğim çoğu ürün de yok zaten ?

2. stan09

stan09 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Optimum Glutamine Powder 600 gr
    optimum gold standart (çilek muz vanilya güzel)
    olimp bcaa
    ilave olarak vitamin takviyesi optimen alabilirsin

önerim bunlar ben kullanıyorum memnunum

3. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Kreatin kreatin al önce. Sonra scivation xtend bcaa al glutamin içinde var bir daha almana gerek yok. Paran çoksa iso sensation 93, iso100, ultimate nutrition prostar yahut isocool, multipower %100 whey inkospor xtreme whey. Bu kadar param yok dersen xpro, hardline whey 3 matrix, mp combat, eski versiyon gaspari nutrition myofusiomlar hala piyasada 130-110 a indiği oluyor hedefine ve cüzdanına göre. Param da var ama ambalaja para vermeyeyim yerli girişimci kazansın tat değil içerik önemli dersen genrise al. Protein tozu yerine ye ama bence. Paranı pre workouta weider amino liquide (bunu alırsan noxa glutamine bcaaya ihtiyaç duymazsın) kreatine harca bence. Gerisi fasa fiso hep.

4. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bi protein tozu aldım, kreaitin glutamin al babam al ama illa bir gün sporu bırakınca o güç yerini yellere bırakacak toz'dan başka birşey önermem

5. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    O gücün yerini yellere bırakmasının sebebi toz değil beyne kasların çalıştırılmıyorum metabolizmaya boşuna yük oluşturmayayım beni erit diye sinyal göndermesinden ileri geliyor. Eğer bir gün bırakacağım ama protein tozları kullanmadım kaslarım erimez düşüncesiyle yaptıysan bu zamana kadar bu sporu; bırak bence.Yediğin en baba antrikot da olsa bir şeyi değiştimez vücudun işleyişi bu...

6. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Amacım konuyu dağıtmak değil hocam ben zaten kas gücüne dayalı işte çalışıyorum genellikle indir bindir kaldır çek bu tür işler le sürekli kaslarım çalışıyor benim demek istediğim hani bıraktım diyelim sporu tabletleri ek besinleri almayacağım için ani bi düşüş yaşatmazmı sonuçta güçlendiriyor ben normal protein ağırlıklı devam ettimmi zaten o açığı tozsuzda kapatırım belki de psikolojiktir hani ben bıraktım mesela 3 ay sonra o tabletleri her neyse almadım düşüş yaşamak istemem .

Konuyu dağıtmayalım :)

7. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Biraz daha açıklayıcı birşeyler yazarsan daha iyi cvplar alabilirsin Herkez Kafasına göre bişey yazmış nabıyosun çalışma şeklin nasıl kaç aylık yada kaç senelik geçmişin var bcaa kullanacak kadar kasını yıpratıyomusun beslenmen nasıl bunları bilmeden kim neye göre yok kreatin al yok bcaa al diyor anlamış değilim...Ayrıca ben bunu kullanıyom sende bunu al düşüncesi nedir

Son düzenleme: 25 Mart 2015
  8. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Ya polemik çıkarmaya geliyorsunuz. Antrenman programında military değil de dummbbel press varsa weider yok öbürtüryse all star mı önericeksin. Hani şunu da hiç anlama protein tozu spordan 3 ay sonra kullanılır tarzı söylemler protein proteindir sen yeterince antrenman yapmıyorsun diye az tavuk yediğin zaman mı oluyor yahut şöyle diyeyim kreatin nedir nasıl işler bilinir bunun sporda belirli bir süre geçirdikten sonra kaslara ilave edilmesi gerektiği de bilinir (6 ay). Kalkıp da kreatini ne zaman kullanabilirim gibi bir soru değil soru ne kullanayım sorusuydu; oradan buradan duyduklarınızla kendinizi ispata uğraşıyorsunuz. Yok hedefine göre protein bilmem ne diye de bir saçmalık olmaz insanı çileden çıkarıyorsunuz. Hayır spora başlayalı 4 ay olduysa şimdi bu protein tozu bu kimse için hayat kurtarıcı mı olacak yahut spora başlayalı 3 ay olmamışsa ekstra aldığı 30 gram protein zararlı mı olacak? Gereksiz olacak diyeceksin yağsız kütlen kaç ki senin için gerekli oluyor da bu adam için gerekli olmuyor? Spor salonunda hocalarınızdan duyduğunuz geyiklerle gelip artık burada prim yapmaya kalkmayın arkadaşım kalkıyorsan da bu işe benim söylediğimin üzerinden yapmayacaksın primini polemiğini varsa fikrin paylaşırsıın bekliyorum şimdi arkadaş spora başladığı ne kadar olmuş, antrenman programı nasıl vs. sebepleriyle yaz bir supp. kombinasyonu takipteyim.
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mart 2015 ---
    Bunu tutayım siliyorsunuz sonra.
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mart 2015 ---
    Şunu da belirteyim normal insanlarda da kreatin az veya fazla olbiliyor kırmızı et tüketimine göre hani bunu da bil de. Bu kadar pazarlmacıların her dediğine inanmayın sonra çok değerli sanıyorsunuz bu suppları

Son düzenleme: 25 Mart 2015

Sayfayı Paylaş