Egzersiz ve Beslenme Programım Hakkında Yardımlarınızı Bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Abraham69 tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Abraham69

Abraham69 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, iyi akşamlar, iyi forumlar.

Bundan yaklaşık olarak 5 ay önce body'e başladım. Body'e başladığım sıralar kilom 54 civarında idi. İlk başlarda 2-3 kilo ile çalışıyordum. 2,5 ay sonra 5 kiloluk 2 dumbel aldım. 2.5 ay'da onunla çalıştım.

Çalışma şekillerime gelince genellikle akşamları kol ve vücut çalışıyorum. Ortalama 150-200 şer tane yapıyorum her ikisindende. Spora başladım başlayalı eskiye nazaran vücut bir nebze şekle girdi. Fakat bir süreden sonra artık kas gelişiminin durduğunu düşünüyorum.

Durum bundan ibaret. Asıl sormak istediğim şeyleri toparlamak gerekirse;

1- Boyum 1.78 ve kilom 60. Boyuma göre oldukça zayıfım. Bu yüzden kilo almaya yönelik sağlam önerileri olan varsa çok sevinirim.

2- Kas gelişimi ve buna bağlı olarak kilo almak için günde ne sıklıkla egzersiz yapmam gerek. Kısa bir egzersiz programı yazarmısınız. (Sporu 5 aydır yapıyorum)

Ağırlı olarak kilo almaya yönelik egzersiz ve diğer beslenme önerilerinizi bekliyorum değerli forum üyeleri. Önerilerinizi değerlendirdikten sonra, toparlayıp uygulamaya geçireceğim.

Sayfayı Paylaş