egersiz yaparken sağ tarafı daha az hissetmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve duketemre tarafından 19 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. duketemre

duketemre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle herkese merhaba ben evde düzenli olarak belli antrenmanlar yapıyorum ama şöyle bir sorunum var sağ tarafımda daha az yorulma hissediyorum mesela arka kol için sandalyede oturup tek dambılı başımın üstüne kaldırdığım bir hareket var bunu yaparken sol kolum çok fazla yoruluyor ama sağ kolum sanki yeni başlamışım gibi hiç bir yorgunluk vb his yok göğüs çalışıyorum yine sol tarafı hissediyorum hatta titriyor ama sağ tarafı zor hissediyorum yan omuz için kolları yana açma hareketi yapıyorum son setlere doğru artık kollarımı açamıyorum ama sol omuz kasını sağ kadar hissetmiyorum bu durumun nedeni nedir acaba gerçekten çok ilginç geliyor bana farklı bir örnek daha vereyim ayaklarımı uzatıp parmak uçlarıma dokunmaya çalışarak üst bacak kaslarımı esnetiyorum sol taraftaki esnemeye dayanamıyorum ama sağdaki esneme gayet hafif bu yüzden ilk başlarda yanlış bir şey mi yapıyorum acaba diye düşünüyordum

Sayfayı Paylaş