EGE FITNESSIN ANTRENMAN PROGRAMİ SIZCE NASIL ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sersem1690 tarafından 13 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18

Dostlarım bu programa 2. Ayimin ortalarinda geçmeyi düşünüyorum çünkü hocanin yazdigi splitten hicbir verim alamadim. Normal splitten de alamam büyük ihtimalle. Bu antrenman Agir bir antrenman ilk kez denedim tam 1 saat sürdü bugun 2. Rutinini uygulucam. Pump aşırı fazla oluyor. Fakat 1 bacak hareketi cikardim. Sizce bu antrenmana 2. Ayimin ortalarinda başlayıp 5.aya kadar gitsem bir sorun yaşar mıyım ? Bana çok zor gelmiyor hareketleri yapabiliyorum. Baya terliyorum yoruluyorum ama yarıda birakip gitmiyorum. Sizce iyi bir program mı ?
    1.gun full body
    2.gun kardiyo ve karın
    3.gun full body
    4.gun kardiyo ve karın
    5.gun full body
    6. Gun kardiyo ve karın
    7.gun off

2. firatozturk

firatozturk Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Selamlar.
    Bu program güzel ancak henüz 2.aydasın,o yüzden seni spordan soğutabilir çünkü çok zorlar henüz kardiyovasküler sistemin uzun antrenmana alışık değil. Seni bırak birçok profesyonel vücutçu dahi fullbody yaparken tıkanıyor ve yarıda kesiyor. Antrenman güzel ama ağır dediğim gibi. Daima ağırlık veya tekrar arttırmaya odaklan ki gelişim sağlayabilesin yerinde sayma,beslenmene ve özellikle protein gramına özen göster aksi halde bu şiddetli antrenman uzun vadede kas yıkımına sebep "olabilir".

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yorumun için çok saol. inanir misin ama split beni soguttu bu program teşvik etti. Yaparken zevk alıyorum o akan ter o acı beni daha da gaza getiriyo :D Protein alimim kilomun 2 katı kadar(ortalama 75kiloyum ve 160-180 arası alıyorum) hafif yag yakmaya calistigim icin yani 1 2 kilo yag yakmaya çalıştığım için minimum 2200 max 2600 kalori alıyorum. Hemen hemen her konuma cevap verdigin için sana çok teşekkür ederim.

firatozturk bunu beğendi.
  4. ahmet1215

ahmet1215 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    dostum 1 ayda splitte yapsan fullbody de yapsan gelişemezsin önemli olan tekrarlılığını yitirmemek uzun vadede gelişim sağlanır sen yine devam et bence hiç hocalara falan uyma kendi programını yap herşeyi öğren zaten onlara ihtiyacın bile olmayacak kimse kendini senden daha iyi bilemez

5. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Çok saol dostum yorumun için ben de tam olarak böyle fusunuyoeum

Sayfayı Paylaş