Dumbell Seçimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Şafak Bilgili tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Evde göğus ve kol çalısacam kaç kg dumbell alayım

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    sporu yarın bırakma ihtimalin varsa 2şer kiloluk iki tane al, hiç masrafa girme boş yere :) yok ben kararlıyım, önümüzdeki 1 sene Allahın kulu beni bu işten vazgeçiremez dersen, parça parça toplam 30 kiloyu bulacak kadar al. baya idare eder kanımca. sonra zaten kafana göre eklemeler yaparsın. ama sabit ağırlık olmasın. şimdi 5 kiloluk dambıl alsan, iki üç hafta sonra az gelir, 10 kiloluk alsan, bazı hareketlerde zorlanırsın işine yaramaz. bence en mantıklısı 5 kiloluk 4 plaka, 2 kiloluk 4 plaka, 1 kiloluk 4 plaka. 2 tane de kısa bar. en az 6 ay götürür. döküm alırsan tuzlu olur. plastik alırsan ucuz. yere çalmadıktan sonra bişey olmaz. sağlamdır.

3. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    yaver abi benim evde dumbell var 2 tane 2.5 kg bar var takınca 6 kilo falan oluyor bide 1.250 gramlık var onlarıda takınca 3-4 kilo oluyor şuan 3-4 çalısıyom gogus ve tam yerini buluyor ne kolay nede zorlaniyom sencede iyimi

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ben de ilk başlarda 3 kilo 5 kilo ile çalışıyordum. baya da zorluyordu. vücudu hareketlere alıştırmak ve bir altyapı için bu ağırlıklar en azından 1-2 ay yeter diye düşünüyorum. ama sonra ağırlığa ihtiyacın olur. salonda olsak işin bu kısımlarını hoca hallediyor da, evde çalışanlar olarak anca kendi tecrübemiz ile konuşurabiliriz :)

Sayfayı Paylaş