Doug lawrensonun programı benim için uygun mudur ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Alpergns tarafından 10 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alpergns

Alpergns Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar benim boyum 173 kilom 57 civarı araştırdığımda göre ektomorf vücut tipine sahipmişim kemiklerim de ince yapılı internette antrenmanla ilgili araştırma yaparken bunu buldum ( https://idealvucut.com/doug-lawrenson-ektomorf-program/ ) ünlü bir vücut geliştiricisiymiş sizce bu program benim için uygun mudur yoksa profesyoneller için mi hazırlanmıştır ? Uygun değilse ne gibi bir program izlemeliyim tavsiyeleriniz var mıdır ?

2. theapexguard

theapexguard Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Dostum Vücut Tiplerine bende inanırdım. Fakat 50 kilo olan ektomorf arkadaşım 5 ay spor sonrasında 78 kiloya çıktı ve şuanda kilo vermeye çalışıyor. O yüzden bol bol yemek lazım. Ve ben zayıflar için en iyi sistemin Haftada 5 Gün Push Pull Legs olduğuna inanıyorum.

3. Alpergns

Alpergns Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam şimdi dediğiniz programı mı uygulayayım.

4. theapexguard

theapexguard Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Haftada 5 gün Push Pull Legs Split Uygulayın. 5 gün gitme imkanım yok derseniz haftada 3 gün 1 gün off arayla fullbody yapın. PPL Programını da vereyim. Gayet sağlam kilo alıp hacimlenirsiniz.
    Pzt : Bench Press - İncline Barbell Pres - Chest Fly ( Gücün kalırsa en son Pullover ) | Overhead Press - Dumbell Shoulder Press - Lateral Raise | Close Grip Bench Press ve SkullCrusher Süperset Sonra Pushdown. |
    Salı : Wide Grip Lat Pulldown ( Göğüse Çekiş ) - Seated Row - Barbell Row - ( Gücün kalırsa Barfix Yada T Bar Row ) | Barbell Curl ( AĞIR KİLO ) - Hammer Curl ( AĞIR KİLO ) | Trapez ve Face Pull
    Çrş : Leg Extension - Leg Curl - Squat - Deadlift + Calf Raise + Abs + Adonis
    Perş : OFF
    Cuma : BAŞA SARAR

Sayfayı Paylaş