doktor protein tozuna ara ver dedi ne yapmam lazım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 2shae tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    1 senedir düzenli protein tozu kullanıyorum dün kan testi yaptırmam lazımdı kanımdaki demir oranı gereğinden çok yükseklerde çıktı doktor 1 aylığına ara ver dedi ne yapayım ben şimdi spordan sonra alışkanlık olmuştu resmen, minik beyaz peynirli ekmek mi yesem ne? :p

2. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Sürekli olarak ek gıdaların kullanılmasına ben şahsen karşıyım ara vermende çok problem olucağını sanmıyorum vücudu arada şaşırtmak gerekir zaten

3. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    Doğal beslenmeye ağırlık vererek bu protein tozu açıgını kapatabilirsin. Senin için çok bi sorun olacağını sanmıyorum. Ek besin olarak kullanılan ürünlerde de yılın 12 ayı kullanmasan biraz ara vererek kullanırsan hem verim hemde sağlık açısından daha iyi olur.

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozunu bırakmanızın bir işe yarayacağını sanmıyorum. Vg ile ilgilenip yüksek protein alımı yapan herkesin kanındaki demir oranı oldukça fazladır bildiğim kadarıyla. Amerika'da vgciler yılda en azından bir kez kan bağışında bulunarak demir oranını düşürmeye çalışıyorlar.

5. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Uzun zaman kullandıktan sonra ben de ara vermekten yanayım. Vitamin bile öyle kullanılır. Bitince devam etmezsin hemen. Zaten öyle yazar kür misali yüklersin ara sıra :) İyi beslendiğini düşündüğün günlerde almayabilirsin ya da.

6. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    peki o zaman yaz sonuna kadar bırakayım beyaz peynir yerim peynir altı suyu falan içerim artık

kür nedir hazır aklıma gelmişken sorayım lafı çok geçiyor çünkü?

7. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    peynır altı suyundan kastın peynırcıdekı susa hıc bulasma dha fazla demır yuklersın vucuda

kur ıkı anlamda kullanılır
    *suplemet kuru:eek:rnegın proteın tozu-glutamın-creatın-amıno asıt v.b bır arad kullanılması olayı **en guzel kur seklı suplemet kurudur yapılmasında hıcbır sakınca yoktur**
    *steroıd kuru:bunu kımsenın yapmaması gerekır forumca buna karsıyız bunda ıse hormon veya turevı maddelerın yada soyle dıyım kımyasalların bırarada kullanılması****kesınlıkle bulasılmamalıdır****

Son düzenleme: 28 Mayıs 2009
    2shae ve letsev bunu beğendi.
  8. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    çok teşekkürler ben çok profesyonel şekilde yapmadığım için sadece spor sonrası protein tozu alıyordum

Sayfayı Paylaş