Dogru antrenman kilo artisi

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Yasminyasmin tarafından 28 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Yasminyasmin

Yasminyasmin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar.
    Boyum 1.60
    2 ay once 61 kiloydum fakat sigarayi birakmamla 2 ayda 67-68 olmam bir oldu. Diyetten artik biktigim icin spora yazildim ve gercekten agir calistigima inaniyorum. Ilk hafta sadece kardiyo ikinci hafta hafif agirlik. Fakat bu hafta 45 dk kardiyo yuksek hizda ve bol agirlik calismasi yapiyorum. Ortalama 1 bucuk saati buluyor. Cok terliyorum.Onceleri duzgun bir diyet listem oldugu halde antremani bitiremiyor cogu kez fenalasir gibi oluyordum.
    Artik oglen yemeginde 1 tabak kadar bulgur vs yiyorum (yagsiz). Acikmiyorum artik ve sporumu bitirebiliyorum yorgunluk beni biktirmiyor artik. Fakat bugun tartida 68.200 gordum. Ki gecen hafta 67.200dum.
    Hatami soylerseniz cok sevinirim. Hocama cok guveniyorum ama kilo artisi motivasyonumu mahvetti. Inceldim diycem ama onu da anlayamiyorum.
    Sorun bulgurda diycem ama onu da yemezsem spor yapamam ki.
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Mart 2018 ---
    Yag yakmak icin gunde ne kadar karbonhidrat almaliyim mesela ?
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Mart 2018 ---
    Bir cvp alabilirsem cok sevinirim. O kadar strese girdim ki sigarata baslamayi dusunuyorum tekrar. O yuzden kilo alimi durmuyor gibi geliyor

Son düzenleme: 28 Mart 2018
  2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Sıradan tartıyı kaldırın ayda bir Bi eczanede vücut analizi yaptırın. O bulgurun yarısını bir salatanın içinde yiyin. Ton balığı ya da tavuk da olsun içinde.

3. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kisi kendini aynadan bilir yanlis zamanda tartilmis olabilirsin ayda 1 ölçü al ve tartil

Sayfayı Paylaş