Doğru bir beslenme mı ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Fatih.bag tarafından 23 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Fatih.bag

Fatih.bag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben sabahları 4 yumurta 2 sarılı 2 sarısız şekilde tuketiyorum 3-4 çatal lor peyniri ve 3 ila 8 arası s.zeytin yiyorum.

Öğlenleri ise tavuklu bulgur pilavı bazen ise bunun yerine yoğurtlu Karnıbahar ve kıvırcık havuc az mısır şeklinde bir zeytinyağlı limonlu az tuzlu salata ardından mandalina

Akşam sadece zeytinyağlı ve az tuzlu ve limonlu salata yine kıvırcık salatası ve ardından portakal yada muz yada mandalina yiyorum sizce bu şekil de nasıl ??

https://www.bodyforumtr.com/threads/yarar-sağlar-bir-antrenman-mı.144333/

Bu linkte vücut ölçüm ve yaptığım antrenmanlar yazıyor .

2. Supplement günlüğüm

Supplement günlüğüm Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    girne
    bu şekilde düzensiz bir beslenmeyle gelişemez veya yağ yakamazsın.uzman değilim ama spor yaparken beslenmene dikkat etmelisin ve bu yaptığın iyi değil

3. Fatih.bag

Fatih.bag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım O zaman uzaktan PT almam gerek çünkü besin hakkında hiçbir fikrim yok

4. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    kardeşim organların biyonik metal değil bir telefon bir bilgisayar gibi onlarinda kullanim sureleri var bana soracak olursan bu işte bi kariyer yapmayacaksan günde bir miktar et olmak uzere fazla absrtmadan evde ne çıkarsa ye adam gunde 8 oğun yiyor emin ol ki yuzde 90i boşaltim sistemiyle atiliyo o besinlerin zaten protein tozlarida bu yuzden var normal besinini al iç organlarini mahvetme onlarda senin gibi bi canli ve yaşamak için sana lazım bi et yesen içindeki proteini ayirt etmek için bi ton işlem gerçekleştirecek bide gunde 12 oğun yiyenler var aptallıktan başka bişey değil.normal yemeğini ye oğunlerinden bi tanesindede et bulunsun sağlikli beslen takviye olarakta toz al olayi kapat ben ilk senemi bilirim 5 oğun yemek yedim hayatim tuvalet ve yemek oldu sadece kariyerin acisindanda cok buyuo tehlike.

5. Fatih.bag

Fatih.bag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim zaten 3 gündür tuvalete çıkmıyorum etin fiyatı da malum ben normalde hep hamur işi v.s yerdim

6. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    tavuk eti uygundur 150 şer gram böl her gün yersin onada maddi durumun yoksa hamur işide yiyemezsin zaten bu soylediğim tarif çok ucuza denk geliyor cunku.

7. Fatih.bag

Fatih.bag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tamam tavuk göğsü yiyebiliyorum ama hergün hergün oda sıkar onun besin değerine sahip farklı besinler de var karnabahar mesela

8. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    ya bana soracak olursan normal evde ne çıkarsa yiyorum kiymali makarnada olabilir az kiyma katarsin icine guzel gider ama et yemeye calis yani vuxuduna et girsin balik bile olur hic maddiyat yoksa tavuğu azar azar ye genede ye yani ekstra optimum whey kullaniyorum yetiyo bana ha şunuda soyliyim tabi genetiğe gore değisir ama natural vucut bile yapacaksan toz şart 6 senede test ettim yani en baba beslenmeyi yap toz olmadimi pump oluyo pump gidiyo sonra nedenmi çunku wheg kana en kisa surede en cok proteini tasima amacli bi besin yemek 2 saatte isleyip oyle karisiyor ustune whey gibi tozlarda kasinin ihtiyaci olan besinlerde mevcut
    ha sadece beslenmeye olmazmi olur tabi adamin geneteği iyidir beslenmesine dikkat etmese bile oluyor yani goruyorum cok ama benim icin gecerli değil.

9. Fatih.bag

Fatih.bag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım demek istediğini ama whey değil de karışım shake yapıyorlar doğal internete videoları var aynı şey değil mi ? bir de uzaktan pt için önerebilcegin var mı ben özgür mustafa geldeç i düşünüyorum

10. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    sakınha uzaktan eğitim felan işlerine girme forum bilgi dolu zaten kimseye para kaptirma emin ol onun vereceği antrenman bi başkasinin vereceğinden farkli olmayacak cunku hakeketler belli aletler belli salonda sana verecekler program ona uy yeterli zaten aylar gectikce olayi kavrayacaksin ve kendi sistemini kuracaksin rahat ol. bu arada evde kendi yapacağin shake tozun bir dozundan daha pahaliya patlar sana icine katacagin yumurta yulaf vs. ayrica wheyin en buyuk ozelliği suyla beraber kana hizli karismasi zaten ve icindeki proteinin normal besinlere gore daha ayrıştirilmiş olmasidır sadece protein olarak duşunme olayi.

Coloradolu bunu beğendi.
  11. Fatih.bag

Fatih.bag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    anladım demek istediğini saolasın siteler de görünce öğrenci değişimleri diye 2-3 ay da değişenler v.s heves ettiriyor insanı

12. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    azimle alakalı tamamen azim yoksa en baba trainer gelse genede olmaz. bende sana ince bi taktık vereyim omuz çalisiğin gün hiçbi hareket yapma overtraining yaptirirsin cunku omuzu tum hareketlerde aktif olarak kullaniyosun bu sporda gelisemeyenlerin yaptiği en buyük hatalardan biridir bu herkes bana omuzun niye bu kadar bjyuk diye soruyor cunku omuz gunu tam geceye denk getiriyorum sadece omuzu yapip uyuyorum (yüz ustu yatmayi unutma yan yattiginda omuza baski olur) direk hareket bile etmiyorum mikro yirtiklar kapaniyor cunku insulin sayesinde buda sana kiyagim olsun.
    fazla dusunme uzulme vucudu katabolik yapar bunlar beyin cok enerji harcar ozellikle duvara boş bak oyle uyu kafayı kapat.

Fatih.bag bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş