Doğru beslenmeme rağmen kilo kaybediyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Zek'o tarafından 20 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Zek'o

Zek'o Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ben kalorimi karbonhidratımı hesaplıyorum dogruda hesaplıyorum ama kilo kaybetmeye basladım sizce neden yardım edermisiniz ?

2. agrkmbcr

agrkmbcr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aynı dert bndede var ne kadar yesemde kilo alamıyorum sanırım bunun sebebi metabolizmanın hızlı calişması fakat birazda yediklerle alakalı olabilir cünkü ben şeker, ekmek, unlu mamül , tatlı vs almayalı yaklaşık 2 ay oluyor fakat yinede kilomun yetersiz geldiğini hissediyorum 75 kiloyum şuan. bunu biraz araştırdım çoğu forumlarda metabolizmayla alakalı bi durum olduğunu söylediler fakat azıcık bi kilo olduğu zaman direk göbeği şişiriyor oda ayrı bi dert

3. Zek'o

Zek'o Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bende yağ olmuyor pek göbekte olmuyoda bi ara hızlıca almaya baslamıstım geri 2-3 kilo geri verdim

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    demekkı kas kutlen artıp yag oranın azalmıskı kas daha cok kalori ister bu yuzden kılo yanı kas almak ıstıyorsan kalorını attırman lazım aynı problem bendede var mesela gunluk kalorımden fazla alıyordum kılo alamıyordum suan her ogune yulaf pilav makarnanın yanına 2 şer dilim ekmek koydm ara ogune bıraz daha kuruyemıs koydum gecede kuruyemıs koydum farkı gordum

mali67 bunu beğendi.
  5. Zek'o

Zek'o Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    aynen haklısın yemek yemek yemekk

6. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    myfitnesspal diye bir uygulama var reklam yapmak değil amacım;

uygulama barkod okuyor ayrıca besin skalasıda bayağı geniş dene kalori saymaya başla aradaki farkı görürsün hem yaşam kalitesi olarak disipline girersin hemde istediğin forma

Kolay Gelsin.

Sayfayı Paylaş