doğru beslenme yapıp antreman yapmamak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sylimfit tarafından 12 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sylimfit

sylimfit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocalar merhaba,
    ben günlük hayatın koşuşturmacasından fitnessa zaman ayırmaya çalışıp ayıramayanlardanım bu sefer kararım kesin ama bu işi halledicem :)
    bu siteden çok şey öğrendim ismimdende anlayabileceğiniz gibi sylimfit ektomorf bir haldeyim öğrendiklerimin yemek kısmını uyguladım ve birçoğu kilo aldırdı gerçekten 5 kilo aldım. işin şaşırdığım yani göbek olmadı "zaten olacak kadar kilo almadım" göğüs kısmım ve kollarımda hafif kalınlaşma oldu şimdi ben çok zayıf olduğum için zaten oralaramı gitti yoksa doğru şeyler yediğim için mi oralara gitti, şimdi ben şöyle bir çıkarımda bulundum demekki hem vücut çalışsam hem yemek yesem .ok hızlı bir şekilde vücut yapacağım doğrumudur ? yaş 20 boy 190

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    aldigin kilolar gobegine gitmediyse,orantili kilo alip,duzgun bir vucut yapacaksin demek. tez canli olma bu kadar,hizli vucut yapmak bu sporun lugatinda yok :D

ayrica boyun uzun,uzun boylularin vucudunun olusmasi biraz zaman aliyor. ama vucudu yapinca uzun boyda iyi duruyor,mutlaka basla ;)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş