Doğal Whey Protein

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Legacy06 tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Legacy06

Legacy06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese iyi forumlar bir sorum olacak ben spora yeni başladım fakat spor öncesi olsun sonrası olsun beslenme programlarında hep whey proteini yer alıyor. Whey proteini şimdiden tozlarla almam doğru olur mu ? Doğal yollarla nasıl ve nelerden alabilirim?

2. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    süt ve süt ürünleri kuru bakliyat yumurta kırmızı et tavuk balık yulaf ezmesi uzar gider burası :) whey protein ben sabah kahvaltıdan önce geceden kalan kasları beslemek için birde idman sonrası kasları beslemek için kullanıyorum onun dışında bol proteinli beslenmeye çalışıyorum bitkisel ve hayvansal proteinlerle...

3. alprninn

alprninn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Protein tozunu ne zannediyorsunuz abi hiç zararlı yararlı tartışmalarına girmiycem burda ama sen günlük protein ihtiyacını karşılayabiliyorsan o kadar gerek yok ama antrenmandan sonra whey içmeni tavsiye ederim ayrıca sabah kahvaltıda whey değil kazein içmen gerekir kazeinin sinidirimi gün boyu devam eder kaslar proteinsiz kalmaz whey ise 10 -20 dakikada kana karışıp sindirilir.

Sayfayı Paylaş