Diyette Belin Artmasi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Clean tarafından 27 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle herkese iyi sporlar. Uzun bir yazi olacak gibi yardimci olursaniz hem cok sevinirim hemde motivasyonum yuksek kalir.Yuksek yag oraniyla hep basi belada olan bir kardesinizim. Gecmiste cok diyetlere baslayip biraktim hic birinin sonuclari istedigim gibi olmadi haliyle. Skinny fat dedikleri vucut tipine benziyor vucudum kemiklerim kiloma gore baya ince ve olculer su sekilde ;
    Kilo 82,4
    Boy 176
    Bel 101
    Sag Kol - Sol Kol 33,5 32,5
    2 Haftadir spora devam ediyorum baslangic kilom 86 idi ilk hafta 82,5 a dustum belim 103 tu 100 e gerilemisti, beslenmemi ayni tutarak devam ettim spora ilk haftakinden farki cardionun daha az agirligin daha yogun oldugu bir hafta olmasiydi ve yine olculdum fakat degerlerim;
    Kilo 82,4
    Bel 101
    cikinca her seyim altust oldu. Sizlerden nacizane istegim benim nerde hata yaptigim haftanin 3 gunu full body calisiyorum ve bazen antrenmandan once bazen antrenmandan sonra 10-15 dakka kosuyorum genel beslenmem ise su sekilde;
    Sabah
    50 gram yulaf
    3 tam haslanmis yumurta
    200ml sut
    Oglen-Okulda
    Tavuk-Kofte
    Sebze yemegi ( Mercimek Yemegi, Bazen pirinc pilavi )
    Oglen-Evde
    150-200 gram tavuk-kofte
    4-5 kasik bulgur
    Brokoli
    Salata
    Aksam
    150 200 grama yakin tavuk-kofte
    Yogurt
    Brokoli-Mantar
    Salata
    1 Avuc badem-leblebi
    Tesekkurler, İyi sporlar :)

2. necio

necio Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Bu ağırsağlamın diyeti sanırım bende bunu uygulayacağım bilgi veren olursa iyi olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    evet diyet o diyet, buyuk ihtimal diyette sikinti yoktur adam arastiriyor o kadar programdada ben sikinti goremiyorum ama tecrubeli biri tarafindan aydinlanirsam yanlisimi anlayip yoluma devam edecegim tekrardan iyi sporlar.

4. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Guncel.

5. Anakin skywalker

Anakin skywalker Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeaim bu diyet ornek diyetlerdie bakalim sana uyuyormu gunluk alman gereken kalori kac mesela ? Onu bi hesapla sonra -500 yaparak diyeti duzenle sana net konusuyorum bende oyleyim ota boka yag tutan bel simitlerimin hemen cikmasi beni delirtiyor mesela bu spor bize gore degil kardesim cok net soyluyorum gir diyetine at kilonu sonra yediklerine ictiklerine dikkat et bulkmis definasyonmus bize gore degil vucutlarimizdan bi yol olmaz acik konusuyorum

Clean bunu beğendi.
  6. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    reis dogru diyor olabilirsin ama bu kollar bana cok yetersiz geliyor, bana kalirsa her vucud adam olur ama dedigini yapmaya karar vermistim bende kardiyo ya agirlik vericem. Senin bana onerebilecegin bel icin faydali ( cidden ise yarayacak )hareketler varmi .
    Cevabin icin cok tesekkur ederim .

7. Anakin skywalker

Anakin skywalker Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Kardesim tum vucut calisiyomussun zaten o programina devam et kardiyoya abanmana gerek yok beslenmenk kendi kalori ihtiyacina gore duzenle bel icin klasik dumbll ile yana egilme ve twist yapabilirsin zaten is yag kaybinda bitiyor bu hareketle cok takilma kardiyo olarak ben mesela her antremanimin sonunda super setlwr halinde mekik ve oblik calisiyorum en son 10 dk eliptic yapiyorum kilo veriyorum ama bel hala istedigim gibi degil genetigimiz kotu yapacak bisi yok

Clean bunu beğendi.
  8. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    tamamdir devam edip bir iki hafta daha sonuclara bakalim o zaman tekrardan tesekkurler bu bel omur boyu gitmeyecek heralde :).
    Tekrardan tesekkurler.

Sayfayı Paylaş