Diyet Yapmam Gerekiyor..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gürman tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba abiler kardeşler boy 1.70 kilom 70 ve yağ oranım fazla karında body ve dövüş sanatıyla ilgileniyorum body bıraktıktan sonra göbeğim çok büyüdü ve simit gibi çıktı yanlar şuan çalıştığım yer bir büfe yeni başladım işe 1 ay oldu beslenmem sabahları 9 tost öğlen lavaş tavuk dürüm 4 gibi 3 çeyrek tavuk döner yiyorum akşam eve gidincede birşeyler atıştırıyorum işe yeni başladığımdan daha bir değişim olmadı kilo almadım daha ama alacağımdan korkuyorum şuan haftada 4 gün salona gidiyorum bu beslenmeyle yaza kadar göbeği eritmem gerekiyor yada düzleştirmem ama bu beslenmeyle sıkıntı sanırım sadece antremanla olacak iş değil ? kardiyo yapmıyorum 15 dakikalık bir koşudan sonra ağırlıklara giriyorum peki beslenmemi low carb dieti yapsam yada ona benzer pilav yemek istemiyorum evden başka ne götürebilirim bir fikriniz varmı ve tatlı yememem gerekiyor ve yiyorum gazlı içecekler falan hep içiyorum tutamıyorum kendimi bir fikir verin arkadaşlar.

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    ara öğünde yulaf , tonbalığı , tavuk vs olabilir

Şafak Bilgili bunu beğendi.
  3. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kardio nasıl olmalı 15 dakikalık koşu yetermi pek sevmiyorum çünkü beslenemediğim içinde kardionun pek işe yaracağını sanmıyorum ?

4. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    5 dk 5 km hızla yürü 5 dk 9 km hızla koş x 3 set halinde yap 30 dk eder. Acayip işe yarar

Sayfayı Paylaş