Diyet Yaperken Kolori Hesabımı Yoksa Düzenli Low Car

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hasan004 tarafından 23 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hasan004

hasan004 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar Bu 2 Hafta Önce başladıgım low car diyeti bugün 3k verdigimi fark ettim artık bulgur pilavı tavuk gögüsü yumurta lor peyniri yemekten bıktık daha 20 kilo daha verip 65 düsmem gerekli bugün myfisnespl diye bi program buldum bana 1200 kolori geçmiyecek istedigim şekilde beslenerek kilo vericegimi yazıyordu ben 2 gündür 1200 kolori geçmeden tatlı börek tükkettim hatta bugün irmik helvası yedim 3 kaşık neyse az tükketim 1200 kolori geçmeden haftada 1 kilo vericegimi yazıyor hernekadar doğru bilmem ama sizce mantıklımı herşey yiyerek 1200 kolori geçmeden kilo verebillirmiyim bu arada işim masa bası çok oturuyorum haftanın cuma ve cumartesi 1 saat spor solununda yürüme v.s yapıyor amacım vücut geliştirmek deyil .. zayıflamak

2. Kaswa

Kaswa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    eğer amacın zayıflamaksa ve sağlığın veya vücut kompozisyonun çok da umrunda değilse tükettiğinin ne kadar kaliteli ya da sağlıklı olduğunun pek de bir önemi kalmıyor.eğer gün içinde harcadığın kaloriden az yersen kilo verirsin.ister çikolatayla doldur o kalori ihtiyacını ister yulaf ezmesiyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Çok güzel soru aklımda olan bir soru , definasyonda son dönemde olan dalgalı karbonhidrat dietimi yapılımalı yoksa kalori düşmeye devammı

Sayfayı Paylaş