Diyet ve cardio hakkında

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve drbrc tarafından 21 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. drbrc

drbrc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    konuyu doğru yere mi açtım emin değilim yanlışlık yaptıysam şimdiden özür diliyorum...göbek bölgemde yağlanma ve kalçalarımda selülit var okuduğum bölüm gereği sürekli hareketsiz ve uzun süreli masa başında çalışmak zorundayım...yemek yemeyi severim zaten yurtta kaldığım için çok fazla alternatif oluşturamıyorum...yurdumda belli başlı spor aletleri var (koşu bandı, kondisyon bisikleti, eliptik kondisyon bisikleti gb) bugün çok radikal bir karar alıp zayıflamak istediğime karar verdim 160 cm boyunda 60 kiloyum...bu spor aletlerinden hangisini önerirsiniz ve nasıl bir çalışma programı kullanmalıyım...sabah 6da kalkıp eliptik bisikleti kullanmayı düşünüyorum ama doğru mu yapıyorum bilmiyorum...fitness centerlara gidecek vaktim olmadığı için sizin bu konuda bana açıklayıcı bir şekilde yardımcı olmanızı istiyorum...yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    elinizin altındaki aletleri tam olarak yazabilirseniz ona göre bir program vermeye çalışalım

3. Todd

Todd Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Yaygın yöntemlerden birim zamanda en efektif kardiyo şeklinin koşmak dolayısıyla koşu bandı oldugunu okumuştum. bi kaç dakikalık ısınmadan sonra 25-35 dk arası koşarak kardiyo yapabilirsin. sabah yapman güzel bişey ama bi kaç saatlik açlığın üzerine yorucu bi kardiyo ilk günden kan şekeri problemine ve bayılmana vs sebep olabilir. hafif bi kahvaltı yada enazından çalışırken ufak bi şeker falan ye hızlı bi enerji kaynagı olarak :)

Sayfayı Paylaş