Diyet sonucu belli bölgesi sarkmasi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Kenansrm tarafından 7 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kenansrm

Kenansrm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba izmirden yazıyorum.Ben 18 yaşımdayım 178 boyundayim 2 ay önce 90 kiloydum ve diyetisyene gittim ve diyete başladım 3 ay dır da fitnessa gidiyorum şuan 73 kiloyum ve göbek bölgem yumuşaklık ve sarkma meydana geldi .
    Spor hocama bunu nası gidere bilirim diye sordum ve bana sikilastirici krem le karın bölgesi hareketleri 2 katına çıkart dedi bunun faydası olurmu napican imi bilmiyorum ve yardım istiyorum

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    2 ayda 17 kilo cok fazla keske yavas ve kademeli kilo verseydin. Kremle ya da karin hareketleriyle cozulebilecek bir sey degil bu malesef. Kas kutleni artirmaya bak biraz toparlar.

3. Kenansrm

Kenansrm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ama benlik olan bise değil ben diyetisyene gittim.bana bu ve bunlar dedi ben ne onu geçtim nede yazmamazilik yaptım sadece dediklerini uyguladım ve spora gittim hafta 5.6 gün spora gidiyorum 4 gün kas ve kardiyo yapıyorum 2 gün sadece kardiyo olarak yaptım bugün fitnes hocama sordum ve dediği şey bana krem kulan sporla beraber daha hızlı toplar dedi diyetisyenime sordum oda faydası çok olcagini sanmıyorum dedi şuan 73 civarında yim ama benim vücut haznemin en iyisi olmak istiyorum 40 45 gün içinde yani 1 buçuk ay içinde istediğim vücut kalıbi 67 68 olmaya çalışıyorum sizce olduktan sonra o kilolarda kas ağırlıkli kilo alırsam gidermi

Sayfayı Paylaş