Diyet Programi - Guclenme, Yag Yakimi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Clean tarafından 7 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar oncelikle herkese merhabalar. Basliktanda anlasilacagi uzere hesefim yag yakmak yasim 20 boyum 177 kilom 79,6 bel gobek deliginin ordan 94cm. Kalori alimin suan 1800 civari haftalik 3 gun full body antrenman uyguluyorum. Antrenmandan sonra minimum 20 dakika hiit kardiyo yapiyorum. Makro alimim suanlik soyle yag 63gr karbo 140-150 pro 155-165 arasi. 2. Ayim bu hafta geride kalacak. Bu programla ve beslenmemle hedefime ulasabilir miyim acaba onceligim belden yag vermek ve aklima takilan karbonhidrat oranim yag yakmak icin fazlami ?
    Tesekkurler.

2. Enez

Enez Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    karbonu biraz daha çekersen kas kaybı yaşarsın ama daha rahat zayıflatır
    bi 15 gün bu sistemde dene baktın tatmin edici değişim yok diğer 15 gün karbondan biraz daha kıs halsizlik falan olabilir ama güzel zayıflatır(kas kaybıda bi nebze olacaktır

Clean bunu beğendi.
  3. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Korkumda o zaten kollarim baya ince kiloma gore 34 sag 33 sol bel 94 :). Heralde bu skinny fat denilen durumdan var. Karboyu cok kismak istemememin sebebide biraz da olsa vucudun yukari kismindan bacak ve koldan hacim almak istemem. Ayriyetten birde ramazan geliyor, ramazana kadar boyle giderim baktim tatmin edici degil dediginiz gibi ramazanda karboyu biraz daha kisarim daha kolay olur zaten 6 saatte cok yiyemem. Yorumunuz icin cok tesekkur ederim.

Sayfayı Paylaş