Diyet,kardiyo ve güç kaybı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve canemret tarafından 3 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. canemret

canemret Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Dış İlişkiler Uzmanı
    Yer:
    İstanbul/Sarıyer
    Merhaba,
    38 yaşında 181 boy ve 86 kiloyum.
    2 hafta önce spora başladım. Kendimce bir diyet de diyebileceğim bir yemek programı yaptım. Ekmek ,yağ, tatlı, kola, meşrubat, Şeker'i tamamen kestim. Hafta içi sabahları yoğurt , yulaf, tarçın ve ceviz yiyorum. Öğlen salata , kırmızı veya beyaz et, makarna veya pilav çok az. Akşamları ise ton balıklı veya tavuklu salata mısır , zeytinyağı, salatalık. Ceviz fındık elma badem bunlar arlarda atıştırdıklarım.
    2 haftada sağlam cardio ile gözle görülür bir incelme gerçekleşti.
    Hafta başı ağırlık antrenmanlarına başladım fakat kendimi çok güçten düşmüş hissettim. Bugün boş günüm ama halen bitkin hissediyorum.
    Antrenman sonraları Weider Whey protein içiyorum. Kardiyo öncesi Hardline L-karnitin Matrix 3000gr ve sabahları kahvaltı öncesinde Hardline Vitamin Mineral alıyorum.
    BCAA ve Kreatin kullanmamın gereği varmıdır ya da yemek programım mı yanlış. Yoksa bu güçsüz hissetmem geçici midir?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

2. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28

öncelikle yeni başlayan birine göre iyi denilebilecek bir irade :D

asıl konuya gelicek olursam işe çok fazla bilimsel yaklaşıp takıntı haline getirdiğinizde sonuc almanız zorlasıyor o yüzden bu şekilde yüzeysel devam edin gittikce karbonhidratı azaltın yeterlidir herhangi bir supplement kullanmanıza gerek yok yalnız kilo vermeniz bir yerde duracak bu kesin o zaman kafein yeşil çay guarana bi kaç firmanında böyle içinde kafein olan cut ürünleri var lipo6black hydroxcut gibi falan onlardan kullanabilirsiniz doz aşmadan :) kolay gelsin

3. canemret

canemret Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Dış İlişkiler Uzmanı
    Yer:
    İstanbul/Sarıyer
    Teşekkürler Dexter03,
    Çok bilimsel yaklaşmıyorum :) yalnızca seneler önce üniversite yıllarındaki halimi hatırladıkça ve şu anki durumuma baktıkça canım sıkılıyordu. Ciddi bir şekilde tekrar başlamak istedim. Ama ağırlığa başlayınca ve nekadar kofti olduğumu görünce kafama takıldı.Bir anda güç yokolmuş gibi geldi.Belki de psikolojik. Zamanla toplarım ..

Sayfayı Paylaş