Diyet-Antreman Yağ Yakımı!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rhoki tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rhoki

rhoki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle çok güzel bi forum kesinlikle buraya yazı yazdıgım için çok memnunum

Yaklaşık 3 ay önce başladım gym salonuna gidiş amacım kilo vermek idi 3 ay sonunda 132 den 106 indim hedefim 90 a kadar inmek fakat suanki programımın yetersiz oldugunu düşünüyorum yada bana zevk vermiyor bu konuda sizden yazdım isticektim Boyum 193 suanki kilom 106 23 yaşındayım baska yazmam gereken bişey varmı bilmiorum suanki programım
    Diyetimide su sekilde yapıyorum Sabah haşlanmış 2 yumurta yiyorum biras yagsız peynir yiyyorum -ögle arasında salata yeşillik yiyorum-akşam yemeginde beyaz et bi kase çorba biras kepek ekmegi yiyorum güniçindede 3-4 bardak yeşil çay içiyorum (spor salonuna yürüyerek gidiyorum yaklaşık 3 km lik mesefede ve her akşam düzenli basketbol oynuyorum yaklaşık 2 saat aralıksız )
    GÖGÜS
    Üst Gögüs (inceline benc press )4 set 12-8 ( agır kilo)
    uzanarak yan açış (inceline dumble press) 4 set 15-20 tekrar
    ikili sıkıştırma 4 set 15-20 tekrar
    OMUZ
    ensede press (behind the neck press )4 set 12-8 (agır kilo)
    arnold press (Seated Dumbbell press) 4 set 15-20
    PAZU
    Barbel curl 4 set 15-20
    scoot curl (preacer curl)4 set 15-20
    konsantrasyon curl 4 set 15-20
    -----------------------------------------------------------------------
    BACAK
    serbest çömelme (squat) ( V ) 4 set 12-15
    ön bacak(Leg Extension) 4 set 15-20
    Arka bacak (Leg Curl) 4 sen 15-20
    Baldır (standing calf raise) 4 set 15-20
    SIRT
    Gögse çekiş (MAchine Pull down) 4 set 15-20
    one arm dummble raw 4 set 15-20
    ARKA KOL
    Halter triceps (seated overhead barbel) 4 set 15-20
    LAtt triceps (standing cable push down) 4 set 15-20
    Triceps kick back 4 set 15-20

haftada 4 gün gidiyorum 2 gün bi kısmı 2 gün dier kısmı yapıoyrum bitimindede 2-4 set arası mekik çekiyorum gözünüze çarpan eksiklikleri veya daha iyi olabilecek bi program önerilerinze açıgım bilhassa gögüs bölgesindeki yagları yakmak istiyorum :) eger başka yazmamgereken şeyler varsa beni yönlendirirseniz eksikleri kaparım bide bagzı bölgelerimin resimlerini koymama gerek varmı?
    Şimdiden herkese çok çok tşk.ler

Son düzenleme: 20 Mayıs 2009
  2. amatör

amatör Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende senle aynı amaçdayım programını bu konuda bilgili uyeler değerlendirir elbet ama bir şey dikkatimi çekti göğusdeki yağları yakmak istiyorum demişsin jinekomasti olabilir ve burdaki yağlarıda yakmak mumkun değil sanırım forumu araştır istersen bu konuda

3. rhoki

rhoki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilgin için tşk.ler arkadaşım araştırdım forumu bendeki öyle degil hane yag var ama cok fasla da degil :D

Sayfayı Paylaş