Dirty Bulk ve Protein Hesabı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve CowardGuy tarafından 18 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CowardGuy

CowardGuy Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    bilindiği gibi dirty bulk kirli beslenme biçimidir pek önemsenmeden hemen hemen her şeyin yenilebildiği beslenme dönemi her ne kadar düzeni olmasada kilo almak için en ideal yöntemdir kolay olduğu için fakat kalori hesabı yapmayacak olsakta dirty bulk döneminde kilo başına x gram hayvansal protein almanın önemi var mı ? ben clean bulkta aylardır kilo alamadığımı farkettim gelişimim çok yavaş son çare dirty'e geçiş yapacağım.clean bulk döneminde günlük 150 gr hayvansal protein alıyordum dirty'de protein hesabını napmalıyım ? 150gr alayım mı yoksa gereksiz midir sizce
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Nisan 2016 ---
    ayrıca skinny fat'im hem zayıf hem göbekli..iğrenç bi durum ne yapacağımı bilemiyorum sıkıştım

2. Aliriiiza93

Aliriiiza93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Girne
    Harcadigin kaloriyi aldigin kaloriyi hesaplayip protein ile karbon miktarini es tutup harcadigindan biraz daha fazla kalori alirsan ki buna dogal yagida eklersin , orn : %40 %40 %20 gibi buyumemenin imkani yok butur clean bulkta yavas yavas olur ama saf kas kazanirsin her buldugunu yemek sikintili , definasyonda cok ugrastirir insani. CLEAN da kalori hesabini detayli yaparsin 100 aldim 300 kestim seklinde olmaz cleanda yediklerinin kalori hesabini cikart karbon pro esitle dogal yag al , hacimlenmemenin imkani yok denilebilir. Suan bende definasyondayim 25 gunde 900 kalori acigim var vucudum yag yakiyor karbon almadigim icin 80 gram yag yakimina tekabul eder 20 sini kastan hesaplarsan definasyonuda bu sekilde yap.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abseto bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş