Dinlenme günü koşu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Leopanda tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Leopanda

Leopanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyi günler dostlar, vücut geliştirme sporuna yeni başladım. Dün 1. ayımı tamamladım. Gayette motivasyonum (inşallah bozulmaz) yerinde olarak devam ediyor. Hatta 1. ayımda hocam ve ben vücutta biraz değişiklik olduğunu gördük. Genelde sizde iyi bilirsiniz ki 3. ve 5. aya doğru değişimler yaşanır. Bizde şaşırdık genetik demek ki dedik. Neyse suale geçelim. Kas kütlesini ortaya çıkarmak için genelde definasyon dönemine girip, kardiyo yapıyorlar. Hocamla da konuştum, profesyonel olarak yapmıyorsun sadece fit olmak istiyorsun zaten diyerek. Kardiyo ile kendini yırtma, yemeğine çok dikkat et. Vucut zaten yağı yakma oranlı çalışıyor, uzun vadede güzel sonuçlar elde edersin dedi. Ama benim inadım inat :) O yüzden hergünüm boş olduğu için açık havada koşmakda istiyorum. Vücudun dinlenmesinin antrenman kadar önemli olduğunuda biliyorum. Koşuyu antrenmandan sonra akşam saatlerinde mi yapayım. Yoksa bir ertesi gün dinlenme günümde mi yapayım. Ve hızlı gelişim için önerebileceğiniz bu durumdaki birine tavsiyeleriniz varsa çok sevinirim. Saygılar...

2. Leopanda

Leopanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yok mu cevaplayabilecek biri :/

Sayfayı Paylaş