Dianabol/Danabol/Methandrostenolone,Tek başına kullanmak.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Badici Şerafettin tarafından 26 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Badici Şerafettin

Badici Şerafettin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi günler sayın forum üyeleri 2 senedir vücut geliştirme yapıyorum yaş 17,kilom 82,yağ oranım %8,Boyum 1.80.
    Daha önce hiç küre girmedim bilimsem olarak max verim alabileceğim bir çok tekniği denedim ve aldımda ama artık inanılmaz yavaş bir gelişim elde ediyorum,bu yavaşlığı bozmak için küçük bir dokunuş yapmak istiyorum,öyle max verim almak gibi bir amacım yok.
    Tek başına dana kullanmayı düşünüyorum yaklaşık 6-8 hafta yanına karaciğeri koruma amaçlı nac 600 ve östrojeni bastırma amaçlı günde 100 mg(4 tablet) kadarda proviron kullanmayı düşünüyorum.
    Tecrübeli abilerim ve kardeşlerimin değerli görüşleri nedir bu konu hakkında ?

2. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    17 yaşında ne kürü ne diyon hocam sen

3. Logannn

Logannn Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    53
    Kardeşim yaşın çok genç. Daha ikinci senendesin. Gelişim yavaşlamış olabilir ama bitmedi. Sen 7-8 hatta 10. Senende bile minimal olsa da kas kütlesi koyabilirsin. 8. Senende yaşın 23 olacak. Çoğu kişinin spor bile yapmadığı yaşta mükemmel bir fiziğin olacak. Bu yüzden gençsin dedim. Yani sabırlı ol, en güzel yaşlarında taş gibi fiziğin olacak. Hali hazırda da yine herkesin imrendiği bir vücut yağ oranı kilo boy indeksine bakınca. Yani bence kullanma saydığın veya o tarzda şeyler. Bırak yavaş yavaş büyümeye bak. Sen bu küçük dokunuş dediğin şeyi yaptığında bir zaman sonra yine biraz daha yine biraz daha diye diye bu işin cılkını çıkarma ihtimalin var. Bu seninle alakalı değil, insanoğlunun tatmin olmamasından kaynaklı. Türkiyede anabolik madde mevzuları çok fazla bilinmeyen, kalite konusunda şaibelidir, en iyisini alıyorum derken sağlığına ciddi zarar veriyor olabilirsin. Bu maddelerle koyacağın 5-6 kg kas kütlesini zaten 1,5-2 sene sonr yine koymuş olacaksın.

ahmet377 ve Skinnyfat bunu beğendi.
  4. furkanycl61

furkanycl61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Dianabol la güc artısı ve kilo artışı görebilirsin ama bıraktıktan sonra güç bir nebze gidebilir sana tavsiyem hic kullanmaman gelişim durduysa farklı metodlar denemelisin beslenmei düzelt mesela kalori hesabı yap suplement kullanıyorsan creatin mutlaka kullan

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kür hiç yapmadım. Ancak yapan arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla buna bir kere başlayan bırakamıyor. Sigara gibi düşün. Şimdi diyorsun ki max hedefim yok platoyu yıkayım yeter. Öyle olmuyor o işler. Bir kere onun verdiği hissi aldın mı daha da bırakamazsın. Yaşım 17 diyorusn. Oldukça gençsin ve bu yaşta iki senelik çalışmayla zaten doğal olarak gelişebileceğin noktaya dahi gelmen imkansız. Gelişim alamıyorsan daha önce denemediğin idman programlarını dene, beslenmenle oyna, supplement kullanmıyorsan gelişimine katkı sağlayacak birkaç supplement ile kombin yap. Ya da bi hafta dinlen vücudun biraz kendine gelsin. o platoyu yıksın. Vücudunu şaşırtmayı dene. Steroid gibi şeylere bulaşma. Onlar eğer ki sporcu olmayacaksan gerçekten elde edeceğin bir kaç cm için hiç mantıklı değiller. Doğal bir halde gelişiminin artık durması için birinin en az 5-6 yıl bu sporu es vermeden yapması gerekir. Senin yaşın daha genç, senin vücudun daha fazla gelişime açık. Kendi vücudunun kimyasıyla oynayacaksan bile en azından bu yaşlarında oynama.

Sayfayı Paylaş