DHT=Sakal

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tamario tarafından 5 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tamario

Tamario Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar yaşım 20 Sakallarım doğru düzgün çıkmıyor çünkü 12 13 yaşlarımdayken çıkan tek tük tüyleri defalarca cımbızla kestim.
    Şimdi de sakal çıkmıyor doğru düzgün.Bunu kafama cok takıyorum resmen intihar sebebi benim için.
    Benim sorum şu ki buradaki deneyimli hocalarıma;
    Dht türevi steroid kullanırsam Yüze lokal olarak kök olmayan yerlerde tüy çıkma ihtimali var mı?
    Şimdiden cevap verenlere çok teşekkür ediyorum

2. Bora Guven

Bora Guven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kendi sorunda kendin cevap vermişsin aslında. Dht türevi steroid kullanırsam Yüze lokal olarak kök olmayan yerlerde tüy çıkma ihtimali var mı? Kıl kökü olmayan yerde isterseniz testesteron kazanına düşün yine de kıl çıkmaz. Kıllanma olayını KIL KÖKLERİNİN TESTESTERONA verdiği bir geri tepki olarak düşünebilirsiniz.

3. Tamario

Tamario Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İlk kılı oluşturan zaten Testo değil mi?
    Eğrr öyleyse Trans erkekler örneğin (Rüzgar Erkoçlar) sakalı nasıl çıkmış olabilir?

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Saç dökülmesi ve tüylerin incelmesi zaten dht ile gerçekleşiyor. Yani bir de onu alırsan hiç şansın yok. Sakalın çıkmıyor diye de üzülme hergün traş olmak zorunda kalabilirdin. Trans erkeklerde bunun için hormon tedavisi görüyor, yada enseden vs ekim yapılıyor.

5. Bora Guven

Bora Guven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kıl yoktan var edilmiyor. Kıl kökü olmayan yerde tekrar ediyorum isterseniz testesteron havuzunda yüzün her gün yine de kıllanma görülmez.

Sayfayı Paylaş