1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

dexterrr yeni resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dexterrr tarafından 22 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    her yarışmaya daha iyi geliyor sonunda hak ettiğini alacak,bursa yarışmasında daha iyi yerde gördüm onu ama hakemler!!!!

dexterrr bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    dexterr ın gelişimini eski üyeler iyi bilirler..bu yola baş koyduğunu ve mutlaka başaracağını sıkı çalıştığını sıkı beslendiğini yazıyordu 4-5 sene önce..
    gerçekten de azmini ve yakaladığı başarıyı takdir ve tebrik ediyorum..
    bu mantalite ile ilerde çok iyi yerlerde göreceğimizi düşünüyorum kendisini..

dexterrr bunu beğendi.
  3. yumurta

yumurta Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba dexterrr,
    öncelikle son formun çok süper olmuş. benim bir kaç sorum olacak cevaplarsan sevinirim.(özelden sormuyorum topicte bilgi paylaşımıda olur:))
    1) ilk sorum 5 aylık değişim süresinde 0 yağ diyeti yaptınmı? bazı müsabık sporcularda bunu yapan var ve kısa sürede sonuç aldıklarını söylüyorlar. (yani sadece yumurta beyazı, yulaf, haşlanmış tavuk ve pirinç + supplementle besleniyorum hiç bir şekilde extra yağ almıyorum demişti bir arkadaş)
    2) 5 aylık süreç içindeki beslenme programından bahsedebilirmisin?
    3) definasyon zamanında protein tozu, kepekli makarna, haşlanmış patates kullandınmı? malum arkadaş protein tozunun içinde şeker patatesin içinde nişasta olduğu için bunları hacim alırken kullanmalısın dedi. kepekli makarna için haftada bir kere istersen yiyebilirsin alternatif lezzet olarak demişti. yani definasyon döneminde karbonhidrat olarak sadece pirinç ve yulaf almalısın basit karbonhidrattan uzak dur demişti. doğrumudur?
    4) kullandığınız supplementleri yazabilirmisiniz? (mümkünse marka varsa nedeni ile birlikte lütfen)
    5) 5 aylık süreç içindeki antrenman sisteminiz hakkında bilgi verebilirmisiniz? yani haftada 5 gün yaptığınız ağılık antrenmanlarında hangi gün hangi bölgeleri çalışıyorsunuz? kaç set kaç tekrar dinlenme süresi hakkında bilgi verirmisiniz? super set dev set yaptınızmı?
    6) 45 dk kardioyu ağırlık egzersizinden sonramı yapıyorsunuz? interval olarakmı? yoksa tempolu yürüyüş koşu şeklindemi? 5 gün egzersiz günü dışında kardio yapıyormusunuz?

kusura bakmayın biraz acele oldu umarım çok karışık olmamıştır :) . vakit ayırabilirseniz sevinirim. başarılarınızın artması dileğiyle ...

Azi bunu beğendi.
  4. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    1) yağ alıyordum son haftalarda bile...
    2) tavuk pilav yumurta peynir süt salata vs..
    3) definisyon dönemimde sadece basit karb. kullanmadım. mesela sofra şekeri.. onun dışında çoğu şeyi yiyordum.
    4) twinlab whey protein, perfect mass amino, perfect bcaa, now foods maltodextrin(carb), bsn no-xplode, mrm creatine monohydrate, mrm glutamine, now foods liquid l-carnitine
    5) haftada 6 gun: gogus-biceps --- sırt-triceps --- omuz-bacak--1 dk dinlenme.. normal set sistemi..
    6) normal kardiyo.. antreman sonu 20 dk.. aksam yatmadan 2 saat once 25dk..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:25 ----------

Denizli Sorisa spor salonu antrenörü Osman abi ve 75kg 4. sü denizli bölgesi özgür abi ile birlikte yarışmadan bir fotoğraf... (nisan 2011)

Uploaded with ImageShack.us

joseph18, pastnova, yumurta ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Erhancım merhaba. Son fotoğraf nefis ya Bursa yarışmasından falan mı o foto? Bu arada bir aydır emre hocanın yanına uğruyorum hiç görmedim seni gittin mi yoksa ?

Erhanı biraz da ben anlatayım arkadaşlar kendisiyle birkaç küçük anım var.

Birinde erhan salonda cardio yapıyor salona geldim yine başının etini yiyorum soru ve gramajlarımla. :):)

Kendisi biraz keyifsizdi cardioyu çok yaptığını söylüyordu dedim erhan niye keyfin yok dedi evvelsi gün kumpir yedim çok pişmanım. Kendisi diyetine bu kadar ciddi devam eden harika bir sporcu.

Erhanla ilk tanıştığımda bu adamın kolunu sıktım adeta demir gibiydi inanılmaz serttir erhan. Ayrıca yan yana dursanız dersiniz ki jim sen 70 erhan 100 kilodur ama bu adam 73kg işte. 73kg olduğuna bakmayın yanında 100 gibi duruyor ciddi bir kütle var.

Bir küçük şey daha anlatıcam bir gün deadliftte kendi rekorumu kırdım definasyonda olmama rağmen 100kg deadliftte 4 tekrar çıkmıştım geldim erhana bunu büyük bir hevesle anlatırken erhan dedi ki çok da ağır değilmiş niye 4 çıktın ki dedi. Ezdi aşağıladı beni :D:D Sağol erhan ya dedim çok moral verdin.

Akşam salona emre hocaya lak lak yapmaya gittiğimde erhan hep cardiodaydı. Hep çok terli oluyordu ve iyi tempoda yapıyordu antrenmanını. TAhminim nabzı 160 civarlarında yapıyor gibi. Kendisine sordum erhan dedim kaç nabızla cardio yapıyorsun 120-140 arası yap derler dedim.Nabzıma hiç bakmam yaparım dedi.

Bu arada 14.sayfadaki ilk resmi sanırım volkan çekti erhan. Volkan napıyo şimdi?

Kendisi çok güler yüzlü süper bir sporcudur. Umarım bir gün kendisinin girdiği yarım ağırlığındaki benchlerine girer kendisiyhle antrenman yapma fırsatı bulurum.

Son düzenleme: 29 Haziran 2011
    dexterrr, Danny Boy ve Azi bunu beğendi.
  6. yumurta

yumurta Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplar için teşekkür ederim darısı başıma :)

7. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Güzel sözlerin için öncelikle teşekkürler.. ;) Fotoğraf 2011 Nisan avrupa şampiyonası seçmelerinden (Bursa)
    Genelde gidersem sabahları gidiyorum.. ben salon sakinken daha iyi antreman yapıyorum :) Volkan bir otelde antrenörlüğe başladı..
    Sende iyi gidiyorsun fakat gram hesaplarına takılma derim :D görüşmek dileğiyle..

8. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Sağol erhanım. Özelden devam edelim..

9. yumurta

yumurta Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba dexterrr bir soru daha soracağım... acaba whey proteini ağılık antrenmanından sonra cardiodan öncemi alıyorsun sonramı? yada ağırlık amino cardio whey gibi mi kullanıyorsun supplamentleri?

10. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    kardiyodan sonra sadece amino

Azi ve yumurta bunu beğendi.
  11. ByJsf

ByJsf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlık antremanından önce ve sora 25 dk orta derece kardiyo yapıorum , sizce şimdi ben yağ yakımından ziyade yağmı yapıyorum ? :D :D ve haftada 4 gün yapıorum bunu

12. ByFelix

ByFelix Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    vücut ölçülerinz nedir ?

13. ByJsf

ByJsf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    boy :1.75 Kilo :72 Kol :35 yağ oranı % 15

14. KeoS

KeoS Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    komik

kur yaptim deyip bunu kabullenmenin nesi bu kadar zor

yanlis anlama kurlude olsa ortada bir suru emek var ama milleti yanlis yonlendirmek ayip bu kadar spora yeni baslamis adam senin seviyene cikmayi hayal edip ulasamayinca spora saydiriyo bu gibi yorumlar yuzunden

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  15. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    adamın müsabık olması olabilirmi sence ? bi düşün bakalım

Azi ve DEXONİA bunu beğendi.
  16. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    beslenme ve antrenman programı paylaşıldı mı acaba, ilk ve son sayfalarda bulamadım da?

17. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    gunde 2 grup haftada 4-5 gun antreman (max. 60 dk ağırlık antremanı - max 30 dk cardio antremanı)

gogus-biceps-karın
    sırt-triceps-kalf
    omuz-bacak-önkol (biceps değil önkol: forearm)

beslenme olarak genelde sut-yumurta-peynir-tavuk-domates-protein tozu-pilav-makarna-patates-yulaf ezmesi.. 3 saat bir yemek.. sebze ve meyve...

Azi ve Akay bunu beğendi.
  18. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, mümkünse antrenmanlarda hangi hareketleri, nası bir düzenle(tekrar-set) yaptığınızı yazabilir misiniz? paylaşmak istemezseniz anlarım. bir de merak ettim, hiç karın çalışmıyor musunuz?

Son düzenleme: 29 Ocak 2012
  19. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    bazı resimler açılmıyor

20. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    aradan uzun yıllar geçti... eski üyeler burada mı hala :)

merhabalar... bu spora tam 10 yıl önce başlamıştım, başladığımda şişman, minyon yapılı ve kassız birisiydim :) lisedeyken çoğu kişi bana ilerde sarkacak.. görürüm ben seni 3-4 sene sonra vs.. diyenler vardı... 2003 yılında liseden mezun oldum.. aradan 8-9 yıl geçti... ve son halim bu ;)

Uploaded with ImageShack.us

eğer bir hedefiniz varsa sadece inanın ve bunun için gerekenleri bıkmadan, usanmadan yapın... kendileri zamanında deneyip yapamadığı için size de bunu yapamayacağınızı söyleyecek insanlar olacaktır... bunları kafaya takmayın... siz kendi yolunuza bakın, onlar kendi yoluna...

NOT: Arkadaşlar çok yoğun olduğumdan dolayı özel mesajlarıma bakamıyorum ve cevap yazamıyorum...
    *konu başlığı yanlış açmışım :) yeni resimler olmaz... yeni fotoğraflar olması gerek... resim çizilir, fotoğraf çekilir... o zamanlar gençmişiz :)

SCHWARZXXL, jimraynor, pastnova ve diğer 7 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş