dexterrr bicep video

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve dexterrr tarafından 22 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    Video çok iyi. Baya bi eğlenceli vakit geçirmişsiniz. Askeriyenin koğuşu sanırım orası

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Şöyle açıp bir biceps göstersen güzel bir motivasyon olurdu bizler için, önkollarda çok güzel, omuzların zaten en kuvvetli yerin, aynen devam.
    Amaaa o önkollara şahane kalflar yakışır, kalfları şişirirsen çok şık olur, daha öncede demiştim, kısa ve orta boylu arkadaşlarda kalf kolay gelişir, eminim o bölgeye az bir ağırlık versen, süratle büyüyecek ;)

3. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Sampiyon, orası pamukkale öğrenci yurdu..

Karasan, yorumların her zaman beni daha sıkı calısmak icin motive ediyor sagol oncelikle.. thums: kalfları şişirirsen çok şık olur demiştin evet bende yaklasık 3 ay once basladım calısmaya kalflarım cok zayıftı ama dedigin gibi 3 ayda bayagı degisim gosterdi.. bu yıl benim bacak yılım olacak.. su anda hayatımın en kötü sezonunu geciyorum, 2 haftada 1 antremana gittiğim oluyor :mad:, para nedeniyle dogru durust beslenemiyorum.. en önemlisi OSS ye hazırlanıyorum bir de.. formum cok kotu yaza gore.. :( ama yaklasık 1.5 - 2 ay sonra 3 hardcore antremanlara, sıkı beslenmeye baslıycam insallah.. su an herseyim oss ye baglı oss de iyi bir puan alırsam ilerde beni kimse tutamaz :evil:
    fdd türkiye say-2 birincisine 50.000 YTL burs vericekmiş.. hyper_
    çok çalışmam lazım :D

4. platoon

platoon Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi hayırlısı.Umarım 50.000 ytl burs senın olur.

Sayfayı Paylaş