Devam etmekte olduğum program ve benim durumum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve massacrewin tarafından 6 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar, uzun yıllar bu spora gönül vermiş olsam da son 2 yıldır çok isteksiz bir şekilde spor yapıyorum(aralıklarla). Yaklaşık 4 aydır spora gidiyorum. En azından fazla kilolarımın bir kısmını vermem gerekiyordu ancak durumum felaket. Beslenmeme neden dikkat edemiyorum gerçekten bilmiyorum. Yemeği çok yediğimi daha sonradan hissedip pişman oluyorum. Bir profesyonelin görüşüne ihtiyacım var. Ben nereye doğru gidiyorum, ne yapmalıyım? Olduğum yer trajikomik bir nokta. Hiç olmadığım kiloya çıkıp vermekte güçlük çekiyorum. Hayır bu ben değilim, görüntümü değiştirmek zorundayım, giydiğim hiç bir şey yakışmıyor çünkü.

Ekli Dosyalar:

2. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Güncel. Yorumlarınıza ihtiyacım var.

3. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    kilo alıp verme olayları beslenmeyle alakalıdır öncelikle beslenmenizi düzene oturtmalısınız yoksa spor felanda kurtarmaz biyerden sonra

4. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kilo verme sürecinde nasıl beslenilmeli? Aslında bir çok şeyi biliyorum fakat birinden destek almadığım sürece uygulayamıyorum.

5. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    bu konuda çok başarılı diyetisyenler var... ig deki profilinden ulaşabilirsin mesela zehrabora diye aratırsan...sporcu diyetisyeni kendisi sana yardımcı olabilir

6. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Eski motivasyonunu kazanmalısın önce elinde her zaman bir imkan olur ama değerlendiremedikten sonra bir anlamı kalmıyor aralıklı gitmek yerine sistemi bir oturt önce sonrasında ben bu işi yapıcam dediğinde diyetisyenlere falan para verceksen ver

7. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Görmüştüm instagramda. Aslında böyle bir yönlendirmeye ihtiyacım var, fakat bir süre bu diyet programlarına devam etmek için belirli ücretler ödemek gerekiyor. Şu an bir işte çalışmıyorum, 2 yıllık bitirdiğim okulu tamamlamak istiyorum. Keşke bir yardımcı olsalar şu diyet konularında. Unutmam yaptıkları yardımları, elbet bir gün haklarını verebilirim.

Aynen öyle, ara verdiğim için motivasyon düşüklüğü yaşadım ve toparlayamıyorum. Göbeğimden ve vücudumdan gerçekten tiksiniyorum. Ama bunun için bir şey yapmıyor olmak çok saçma, ben bu değilim, kendimi değiştirmem gerekiyor.

8. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ihtiyacin olan sey biraz motivasyon bence çoğu seyi de biliyorsun

Öncelikle işe o antrenman programini atmakla baslayabilirsin
    Cunku zayiflamayi crunch cekmeyle olmasi gerektigine inanilan kafada yazılmış

Daha sonra yabancilarin her zaman dillerinden düşürmediği shredded kelimesini araştır aslinda yakından bakıldığında o kadar zor olmadığını herkes yapabiliyorken ben neden yapamayimki? Diye düşün
    Ben burda sana gidipte diet programi yada herhangi bir antrenman programi vermicem ama sana nasil ve neden baslaman gerektigini söylüyorum

9. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    dostum.gözün doyana kadar değil miden doyana kadar ye derler.diyet yapacaksın.madem işsizsin her sabah aç karnına 1 saat koş.sonra tok tutan besinler ye örneğin yumurta gibi.sporunu ihmal etme.şekerden uzakdur.ben de şuan definasyondayım 2 ay olacak 2 hafta sonra.86kg den 79 a düştüm.taviyem 2 hafta da bir cheat day yap.eğer yemek yemeği çok seviyorsan düşük kalorili besinler ye salatalık ıspanak vs gibi.bu sadeyede yesen de kilo verirsin.

massacrewin bunu beğendi.
  10. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Farkındayım program olarak yanlış yönlendirildiğimin. Kardiyo yaparken bir yandan crunch hareketleriyle sıkılaşıp karnımın kötü bir görüntü bırakmayacağını düşünüyor. Ramazan ayında full kardiyo yapmayı düşünüyorum. Zaten iftardan sonra gidebileceğim. Mantıklı olur mu sizce?

Sayfayı Paylaş