Destek şart mı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Fatihbag tarafından 17 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Fatihbag

Fatihbag Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar ben 23 yaşında 1.79 boyunda +90 kilo birisiyim spora başlamak istiyorum zira ne yiyeceğimi ne yapacağımı nasıl yapacağımı bilmiyorum . Bu yüzden uzaktan pt olmadan bu iş olmaz diye düşünüyorum. Siz bu konuda beni aydınlatır mısınız ? Sizce şart mı uzaktan pt ?

2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Uzaktan pt lik kadar sacma birsey daha gormedim şu spor olayında . Daha spora baslamamissin daha salondan iceri adimini atmamissin oyle olmaz boyle olmaz diyosun bir gir bakalim iceri o salonda çok ilgili olmasada yinede bir eğitici hoca var bi başlangıç için onunla istişare et.o sana cok detaya girmesede genel bi tavsiye verir program verir beslenmenle ilgili bir kac söyler sonrasi zaten gelir araştırmayla pratikle. Velhasil kelam o salondan içeri adimini at önce

Edit: he ille pt lik alacam Cok param var diyorsan git salondaki hocadan pt lik al uzaktan pt lik nedir ya adam seni bi görecek yakindan bakacak uzaktan ilişkiler kısa surer.

Sayfayı Paylaş