Ders ve vücutu aynı anda :-/

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mrpsiko tarafından 10 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mrpsiko

mrpsiko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben yağ oranı aynı zamanda kas oranı yüksek(yanlış spor yapma (kilolu iken kas çalışma)dan kaynaklı)
    biriyim sırf bu yüzden olduğumdan çok daha kilolu görünüyorum. Bel ve göğüs ve karın bölgesinde baya yağ bulunmasına rağmen bacaklarım bayağı kaslı orantısız vücudumu düzeltmek istesem de 12. Sınıfa gectigim için derslere ağırlık vermek zorunda kaliyorum bu yüzden çok zamanımı almadan nasıl yağlarından kurtulurum önerilerinizi bekliyorum dersten zaman kalmadığı için spora gidemem dumbellerim var evde

Son düzenleme: 10 Ekim 2019
    alpaslanözden bunu beğendi.
  2. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Beslenmeni ayarla ve derslerine çalış, Daha sonra spora bol bol zamanın olur, ben zamanında sporla üniversite sınavını beraber götürmüştürm ama benim temelim vardı, eğer temelin iyi ise beraber gider.

3. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Günde 3 4 saat çalışabilirsen kronometreli tıp bile kazanabilirsin. Tabi bşraz temelin varsa

Despa bunu beğendi.
  4. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    sporu para kazanma amaçlı yapmayacak isen öncelik ders. sonuçta önce para kazanmalı. derslerini çalıştıktan sonra haftada 2 defa spor (hadi 3 olsun) zihin farkındalığını arttıracaktır. açılan damarlardan beyin de nasibini alır. sonuçta para kazanma amacı taşımıyorsa eğer sağlık için spor yapılır. şunu eklemek isterim ailenin durumu iyiyse onları salona gitmen için ikna edebilirsin. aylık 80-100 tl tutar en fazla.

mrpsiko bunu beğendi.
  5. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Bu adamı dinle kendisi de tıpçı zaten. Ha ama ilk 100 gibi çok yüksek hedeflerin varsa haftada 1 gün bile gitsen veya evde adam akıllı 1 gün ayırsan spora muazzam.

6. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen hocam hedef çok yüksekse baya fedekarlık gerek tabi. Kronometreli 3 4 saat ders çalışmak için 5 6 saat masa başında durmak gerek aslında çok kolay değil. En azından biz lisedeyken 3-5 arası okuldan çıkıyorduk eve git yemek ye dinlen derken o kadar vakit kalıyordu ancak

Despa bunu beğendi.
  7. BoxeurDesRues

BoxeurDesRues Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Ben 2sene unversite sinavina hazirlanmis biri olarak kesinlikle diet ve spordan 1sene uzaklasmasini tavsiye ederim musabik boks yaptgim sene 302bin gibi bir siralama yapmistim 2.senemde sifir spor yaptim ve 30k yaptim kim ne derse desin cok etkiliyor daha 17 18yasindasin daha allah omur verirse cok zamanin var suan onceligin okulun olsun bence

8. mrpsiko

mrpsiko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese teşekkürler derslere odaklanmaya karar verdim aynı zamanda beslenme düzenine dikkat etneyi ve dumbellerle az da olsa çalışmayı düşünüyorum zaten okul yarım saat yürüyüş mesafesi iyi bı açılış olacaktır

9. Spyder

Spyder Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Profesyonel bir şey yapmayacaksın yapabildiğin basit evde aletlerle program yaparak günde 30-45dk haftada 5 gün spor çok zamanını almaz. Bana göre ders çalışmayı bahane gösterip spor yapmamayı tercih ederek kendini kandırmaya çalışmışsın. Bir şekilde zaman spora ayırabileceğini düşünüyorum. Durmadan ders çalışılmaz az ara verip spor yapmak seni daha dinç yapacaktır bunun öğrenim ve günlük hayatında çok faydasını görürsün.

10. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Sevindim senin adına. Çözemediğin soruları bana özel mesajla at.

Sayfayı Paylaş