Derim Kilo Verince Sarkar Mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Trgt0 tarafından 14 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Trgt0

Trgt0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhabalar. Boyum 1. 94 kilom 110(ilk kilom 128-130) ve yaşım 17
    Yazın artık yeter diyip bir diyete koyuldum ve ilk ay hızlı bir kilo verme sürecim oldu ve 119 kiloya indim. Sonra biraz sabit kaldım ve 2 ay sonra 117 kilo olmuştum ve spora başlamaya karar verdim. 1 ayda 113 kiloya indim ve şu an 110 kiloyum. Şu an kilom fazla olduğu için pek anlamıyorum karnımda sarkma olup olmadığını ama çok merak ediyorum artık gece gündüz bunu düşünüyorum. 95 kilo civarina indiğimde sarkmam olur mu? Olursa toparlayabilir miyim?
    Bu arada sporda kardiyo pek yapmıyorum ağırlık çalışıyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

2. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    En yakın arkadaşım 130'dan 90'a indi. Elbette çok az miktarda deri sarkması oldu ancak dert edilecek miktarda değildi.

Trgt0 bunu beğendi.
  3. Kırkfitman

Kırkfitman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 16 yaşında kısa boylu biri olarak boyum 1.66 civarındayken 143 kiloydum 7yıldır sigara kullanıyorum şuan 20yaşındayım 72kiloya kadar indim sarkmalarım benim kadar kilo vermiş bi insana göre aşırı iyi durumda gögüslerim estetik gerektiriyor ama karnım hiç kimse düzelmez demesine rağmen toplandı. gerçekten haftada 1 kiloyu geçmeyecek şekilde düzenli beslenme spor ve sigara kullanmadan bu kiloyu verirsen sarkmama ihtinali var yaş ve sigara aşırı derecede etkiliyor genç yaşta vücut kendini toparlayabiliyor en azından bacakların kollarında hiç bir sıkıntı olmaz gögüsler sıkıntılı yerler karında şanş işi ama boyunda uzun olduğu için seninde şanşın var yeterki iradeni koru

Trgt0 bunu beğendi.
  4. Trgt0

Trgt0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bunu duymam çok iyi motivasyon kaynağı oldu benim için.

5. Kırkfitman

Kırkfitman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Sevindim senin adına bizim çok kilolu olanlar olarak çok çalışmamız gerek fakat insan o kilolaeda hayat sürdükten sonra zayıflayınca fiziksel olarak baya farklı bir noktada oluyor psikolojik kısmı sölemem gerek bile yok zaten :)

Trgt0 bunu beğendi.
  6. Trgt0

Trgt0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aynen öyle ben XXL beden kıyafet giyiyordum zayıflamadan once ve şu an L bedendeyim. Pantolonda da 42 den 34-36 ya düştüm. İlk giymemde şok olmuştum

Sayfayı Paylaş