Deri Sarkması Yardım Edin Lüfen

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ramo tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ramo

Ramo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık olarak 1.5 yılda 30 kilo verdim. Deride çatlaklar ve karında sarkma var psikolojm bozdu sporla düzeliyor yazıyor forumda ama net birşey anlayamadım. Doktor 2400 kalorilik diyet verdi bb yaptığımı söyledim ona göre ayarladı beslenmeyi. Şimdi ilk başlarda 30 kilo verince anladığım kadarıyla kas erimesi yüzünden derim sarkmış. Ben sadece bb yaparak bu sarkmadan kurtulabilir miyim ? yoksa of günlerde mekik de çeksem faydası olur mu acaba ? Tecrübesi olanlar yardımcı olsun lütfen çok çaresiz kaldım. Koyduğum resimde inşallah siteye uygun olur eksik olursa eklerim. Hatalı olanları düzeltirim. Konuyu Kilitlemeyin lütfen. 9 Haftadır bb yapıyorum
    e2MLVN.jpg

2. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Simdi oncelikle gecmis olsun.Evet sporla gececektir bb ile yagin kapladigi hacmi kas kutlen kaplayacaktir.E biraz da derin kaslarini geri kavrayacak derinde daralacak sarkmayi bu engeller.Catlaklar icinde eczanelerde benim bildigim kremler satiliyor(ne kadar ise yarar bilmiyorum.)Bu kremler salyangoz ozlu oluyo ve vucutta olusan catlaklara faydali geliyo.Dogum yapan bayanlarda da bu catlaklar ani kilo vermeye bagli gorulebiliyo.

Sayfayı Paylaş