dengeli kilo dağılışı ve etkili body için?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve civic tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. civic

civic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili üyeler ve hocalarım öncelikle herşeze merhaba siteye üye olduğumdan beri bu konuyu açmak için bekliyordum vericeğiniz cevaplar için şimdiden teşekkrüler...

16 yaşında 1.80 boyunda 71 kiloyum fakat dışardan bakanlar benim en fazla 65 kilo olacağımı söylüyorlar bunun nedeni ise baldır bölgemin geniş olması çok abartılı durmuyor ama genişler ve bu yüzden üst bölgem bir deri bir kemik 3 ay kadar evde hocalarımızın verdiği hareketleri çalıştım 1 mm bile gelişemedim üst bölgem hep aynı ve dar omuz olarak kaldı nekadar omuz hareketi yaptıysam onlarıda genişletemedim her akşam kemik gelişimim için 500ml süt içine 3 şeker kaşığı bal atıyorum yani sevgili hocalarım uzun lafın kısası vücut tipim dar omuz kalın ayak bileği ve baldır dar gövde sizden öğrenmek istedğim`,

1)Kilomu vücuduma dengeli bir şekilde nasıl dağıtabilirim..
    2)Üst bölgemin bir deri bir kemik olmaması için ne yapmam lazım..

şimdiden teşekkür ederim.....

2. papyon

papyon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim baldır merhaba. sorun gerçekten büyük galiba. hiç ilaç kullandınmı?

LÜtfen kişilere kullanıcı adıyla hitap ediniz (FleXoR)

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Nisan 2010
  3. civic

civic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır ilaç filan kullanmadım.Dediğim gibi baldırlarım aşırı derecede büyük değil amakilom çoğunlukta alt tarafta toplanıyor yoksa nerede bu 71 kilo nun tümü...

4. papyon

papyon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyetisyenden kilo alımı için rapor iste kardşm.ve bb de üst bölgeni çalıştır ve bisiklete bin :)

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bir önceki mesajda uyardığım halde ısrarla nick dışı kelimeler türetiyorsunuz lütfen dikkat ediniz.

Sayfayı Paylaş