Deneyimli sporcu arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve recepsahbaz07 tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. recepsahbaz07

recepsahbaz07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    176 cm boyunda ve 69 kiloyum 20 yaşındayım. VG yi 1 seneyi aşkındır yapıyorum ama aralıklı dönemler çalışacak vakit bulamadığım için bırakmak zorunda kalıyorum maçlarım olduğu için şimdi yaptığım boksu terk ettim ve kendimi tamamen bu spora adamak istiyorum. Ek gıda almıyorum sadece creatin kullanıyordum belli dönemlerde biraz zaman geçene kadar da kullanmayı düşünmüyorum. Deneyimli ve bilgili arkadaşlardan ve abilerimden bir antrenman programı istiyorum amacım tabi ki hacim kazanmak beslenme açısından bi sıkıntım yok tek eksiğim sert bi antrenman programı vücut ölçülerimi hiç ölçmediğim için bilgi olarak veremiyorum sadece kol ölçümü biliyorum 35 cm birazda gücüm konusunda bilgi vereyim temel hareketlerden bi kaçını söyleyim bench presste 60 kilo ile 4 set çıkarabiliyorum bi kere tek tekrar 100 kilo basmıştım ıkına ıkına:D
    Barbell curlde 25 kilo z barla 4 set çıkarıyorum hemen hemen kafanızda bişeyler oluşmuştur benimle ilgili konuyuda uzattım yardımsever ahlâklı sporcuların ve abilerimin tavsiyelerini bekliyorum ;)

No pain: No gain!

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Haftada kaç gün spor yapmayı planlıyorsun?

3. recepsahbaz07

recepsahbaz07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Haftanın her günüde uyar ama dediğim gibi hacim kazanmak istiyorum hocam.

4. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    1. gün : Göğüs - Arka kol
    2. gün : Ön bacak - arka bacak - baldır
    3. gün : Omuz - karın
    4. gün : Sırt - pazu

Taslağında bir program uygulayabilirsin, bacak kasları için tek egzersiz * 3 set (maksimum tekrar ve kg), diğer büyük kas grupları için 1 temel(4* 6-8) 2 izole(4* 10 - 12) egzersiz, küçük kas grupları için 1 temel 1 izole egzersiz yapmanı öneririm.

5. recepsahbaz07

recepsahbaz07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Temelden sonra izole hareketleri yapmayı bende gerçekten seviyorum çok etkisini hissediyorum yorumun için teşekkür ederim eski programımda bu şekilde oluşturmuşturdum umarım vücut tekrara düşmez tekrar teşekkürler...:)

Sayfayı Paylaş