1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Demirgan yaş 16 . - 1.5 senelik vg geçmişi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Demirgan tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 100 üye.
  1. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    kıskandım valla ya kardeşim :) bende 100 kilodan 75 e düstüm 1.80 boy var kaslar yeni yeni belli oluyor idolümsün :p helal olsun bi 3-4 yıl sonra şampiyonalara kadar yolun var

Azi ve Demirgan bunu beğendi.
  2. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Çok başarılı vücut, tebrik ederim :).

3. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle bu guzel mesajınızdan dolayı teşekkur ederim bravehearts . Eleştirileriniz de dogru noktada , teşekkur ederim .

Üst gogus benim vucudumdaki zayıf adelelerden biri . Ust gogus press de 33 kiloya ( dumble ) yana açışta 16 kiloya kadar çıkabiliyorum . Ama ancak bu kadar yapabiliyorum . Sanırım genetik olarak zayıf bölgem orası .

Önkol ; evet önkol çalışmayı aksatıyorum . Genelde biceps idmanından sonra yapılması gerektigi yonunde gorusler , ama malesef halim kalmıyor . Bundan sonra çalışmaya ozen gostermeye calısacagım.

İlk resimde karın gorememenizin sebebi vacuum hareketi . Çift biceps pozu verirken Arnold un Mike Mentzer in ve üstad Sergio Oliva nın kullandıgı , belin inceligini ve kanatların hacmini daha fazla gostericek olan vacuum pozunu kullanmaya calıstım . Tabiri caizse o esnada karnım sırtıma yapışmıştı :) Bu yuzden olabilir tabi . Şu esnada çokta iyi karın kaslarına sahip degilim . Belli oluyor ve çizgilerde derin ancak yumusak . Bunu aylardır dogru duzgun karın çalışmamama ve yemek yemememe baglıyorum .

Tekrardan bu yorumun için teşekkur eder , spor hayatında başarılar dilerim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:51 ----------

Teşekkur ederim . Agırlıksız mekikte de çok fazla yapabildigim soylenemez mekik sehpahasında . Ama duz bir yuzeyde ayaklarım yere sabit 150 tane yapabilirim . Ancak mekik sehpahasında 60-70 zor goruyorum . Bu karın kaslarımın gucsuzlugunden degil , bacaklarımın kuvvetsizliginden oldugunu dusunuyorum . Bacak çalışmaya baslayalı 1 ay oldu olmadı . Yeterinde gelişimemi bekledim , gelişim durunda bacak idmanları yapmaya basladım . Tekrar teşekkur ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:53 ----------

Bu guzel yorumun için teşekkur ederim :) 100 kilodan 75 e dusmek her yigidin harcı degildir sanada helal olsun :)

Şampiyonalar konusuna gelince , o atmosferi kür yapmadan soluyabilecegimi dusunmuyorum.Ve kür yapmayı da hiçbir zaman dusunmuyorum

Tekrardan teşekkur ederim

Son düzenleme: 27 Nisan 2012
    Azi ve Jesus bunu beğendi.
  4. piahko

piahko Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Switzerland
    O nasıl bir omuz basidir vallahi helal olsun :D

5. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrikler o bele rağmen çok sağlam bir omuz ölçün var. :)

6. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    idölümsün demirgan

7. thezoRRo

thezoRRo Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Eski konunu ve vücudunuda biliyordum . Baya bir gelişim göstermişssin . Yağsız bir şekilde kilo almaya ve hacimlenmeye devam :) ..

8. kurabiye

kurabiye Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    senı gerçekten tebrik ediyorum.. o definasyon, omuz başları kollar ve vücüdundaki orantı harika.. ayrıca çatın da geniş, motivasyonunu ve bu spora olan sevdanı hiç kaybetmemen dileğiyle, 20 li yaşlardaki halin gerçekten muhteşem olur.. başalarılar genç adam

9. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    ben bi noktaya daha değinmek istiyorum konusmalarından efendiğilin ben burdayım diye haykırıyor kardeşim. sadece vucut olarak değil kişilik olarakta çok iyisin. uslubunu aktir ettim gerçekten:) bu arada bende 69 kiloyum boy 1.81 yağ oranım %2 ama benden kat kat hacimli duruyorsun. genetik sanırım :) başarılarının devamını dilerim. durmak yok ..

10. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim thezorro . Su zamanlar biraz yaglanmak istiyorum aslında , ama girişimlerim bu konuda başarısız kalıyor :) tekrardan teşekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:02 ----------

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim emclord00 . Konusma uslubum normal yaşamımda da bu sanal ortamda da boyle . Kelimeler insanın içindekileri dışa vurusudur diye dusunuyorum . Ayriyetten bu konusma uslubumda yaşam koşulları ve toplumsal sorunlar yuzunden biraz erken olgunlaşmam da etkili . Gönül isterdi ki böyle olmasın , herşey vaktinde olsun , ama böylesine de eyvallah :).

Boyuna göre kilon ( benim gibi ) az biraz . Ama çalışmaya devam durmak yok :) . Yağ oranı ölçümün yanlış olabilir bu arada sanırım . %3 ün altına insan vucudu inemez diye biliyorum . İç organların işlevlerini surdurmesi için gereken minimum yag oranı %3 , onun aşşağısı ölümcül diye biliyorum .

Tekrardan çok teşekkür ederim . İdmanlarında başarılar dilerim

Azi bunu beğendi.
  11. Thanatos

Thanatos Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Doktor bu ne ?

Demirgan, vucudundan ote ben de konusma kabiliyetine deginmek istiyorum. Forumda genc uyeler cok fazla ama senin yazdigin yazilar dogrultusunda bu ciddiyet, tutarlilik ve uslupta birini gormemistim ayni yas grubunda. Daha once bir ''metabolizma'' tartismasinda bayagi zorladiklarini hatirliyorum ama ayni saygi ve sakinlikte idare etmistin. Takdir ettim, yolun acik olsun kardesim.

Son düzenleme: 29 Nisan 2012
  12. gkrt_07

gkrt_07 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler :)

13. useba55

useba55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çalışma programını yazabilir misin ?

Azi bunu beğendi.
  14. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çalışma programımı değiştirmiyorum . Önceki konumda da sorulmuştu . Tekrardan yazıyorum

1.Gün

Gogus - biceps

Dumble bench press 8 8 6 6
    Incline press 8 8 6 6
    Incline fly ( yana açış ) 8 8 6 6
    Pullover 3x10
    Ust gogus butterfly 8 8 6 6
    Dips 2 x ne kadar çıkarabilirsem

Barbell curl 8 8 6 6
    Inclien dumble curl 8 8 6 6
    Dar scout curl 8 8 6 6

2. Gun

Omuz - triceps ve trapez

Dumble press 8 8 6 6
    Telde yana açış 8 8 6 6
    Ön omuz press ( dar ) 8 8 6 6
    Dumble front raises 8 8 6 6
    Upright rowing 12 10 8 6

Skullcrusher ( alna triceps press ) 8 8 6
    Dar bench press 8 8 6 ( skullcrusher ile superset )
    Pushdown 8 8 6
    Telde French press 8 8 6 ( pushdown ile superset )

3. gün

Kanat - bacak

Barfix 4-5x10
    Pulldown 8 8 6 6
    Barbell rowing 8 8 6 6
    T-bar rowing 8 8 6 6
    Sırta dumble açış 8 8 6 6

( sol dizimdeki bir problem yuzunden sadece 3 tane bacak hareketi yapabiliyorum ama hepsini yazayım )

Leg press 12 10 8 6
    Leg extension 12 10 8 6
    Arka bacak ( ismini hatırlayamadım ) 12 10 8 6
    Calf raises 3x15
    ve istege bağlı olarak iç bacak 12 10 8 6

CNB, Juggernaut ve Azi bunu beğendi.
  15. chrissanqel

chrissanqel Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Tebrik ederim genetiğin bomba yağ tutmuyorsun ama tabi ki çalışmadan vücut olmuyor hakkını veriyorsun vg sporu senin sporun gibi geliyor bana çok iyi bi vücut çıkarmışsın programını yazabilir misin

16. ravana

ravana Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    emclord00 çok haklı uslubünla ve konuşmalarınla kişiliğin bence daha çok ön plana çıkıyor. açıkçası vücut olarak 16 yaşa göre söylenecek bence çok fazla bir şey yok. eksikleride arkadaşlar yazmış ve sende kendini bildiğine göre bana düşen sadece karın için yediklerine biraz daha fazla dikkat etmeni önermek. umarım ileride bu eksiklerinide tamamlar kusursuz bir vücuda sahip olursun.

17. mert55

mert55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Tebrikler tüm yorumları okumadım ama ne gibi supplementler kullandın ?

18. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    yağ oranıma bi kez daha baktırıcam bu yorumun üzerine demirgan. korkuttun beni biraz açıkcası :) ama dediğin gibi yanlışlık olmuştur sanırım yoksa bukadar dayanamazdım herhalde. başka bi hastaneye gidip ölçtüreyim. Uyardığın için ayrıca teşekkür ederim

Son düzenleme: 1 Mayıs 2012
  19. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Programım hemen bi önceki postta . Yorumun için çok teşekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:21 ----------

Öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim ravana . Uslubum sizin takdiriniz onun içinde ayriyetten teşekkür ederim . Mide için çok endişem yok şu an aslında . Sütten agzı yanan yogurdu ufleyerek yer derler ya hani , benim agzım sutten henuz yanmadı daha :) Umarım bu pisbogazıma ragmen midemi korumaya devam ederbilirim . Tekrardan cok tesekkur ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:24 ----------

Rica ederim emclord00 . Korkmanı gerektiricek bir durum oldugunu dusunmuyorum . Zira verdigin bilgi dogru olsaydı şu anda aramızda olamazdın ( tabi benimde bildiklerim dogruysa :) ) Tekrardan teşekkur ederim yorumların için

Son düzenleme: 1 Mayıs 2012
    Azi bunu beğendi.
  20. VücutcuÇocuk

VücutcuÇocuk Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Başarılı devam et.

Demirgan ve Azi bunu beğendi.