1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Demirgan - Yaş 15 Kilo 63-64

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Demirgan tarafından 28 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 78 üye.
  1. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Güzel vücut olmuş kardeşim başarılar bacak kısmını koyarmısın oralar ne alemde :)

Demirgan bunu beğendi.
  2. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    yağ oranın harika...

Demirgan bunu beğendi.
  3. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    al sana mantık genç arkadaşım. şu felsefik yorumları yapmadan önce biraz da arama yapsanız keşke...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/announcement.php?f=20

4. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Bu güzel yorum için çok teşekkür ederim . İnanılmaz motive oldugumu soyleyebilirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:12 ----------

Uzun süreli bir bacak sakatlıgı yaşıyorum . Sag diz kapagımın içinde eklemlerin kaymasını saglayan sıvıda bir fazlalık var bu yuzden bacak çalışamıyorum

En basitinden bir ornekleme verilmesi gerekirse ; İstiklal Marşında hazırol pozisyonunda dururken birdenbire dizim atıyor :) yorumun için çok teşekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:14 ----------

Sanırım 6. maddeden bahsediyorsun . Işık oynaması bu başlık altında koydugum fotografların yalnızca biirnde yapıldı . O da gözüme hoş geldi diye koydum . Diğer hiçbirinde bir pigment kadar oynama yok .

Ha sen gidip benim gölgelendirdiğim fotografa yorum yapmışsan , kusruma bakma , yapmışım bir cahillik gençliğime ver . Ama diğerleri için dediysen eğer yine kusruma bakma , haksızsın .

5. sp3ctral0

sp3ctral0 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Seni canı gönülden kutlarım. Süper bir iş çıkarmışsın bu genç yaşına rağmen. Açıkcası imrendiğimi söyleyebilirim. Ve bir kere daha bu spora daha fazla bağlanmamı sağladın dostum :) Kendine dikkat et ama.

Demirgan bunu beğendi.
  6. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1 yıl için iyi gidiyorsun dolu dolu geçirmişsin diyebilirim yaşla alakalı pek bi sorunun olcağını zannetmiyorum çünkü genetik bi avantajın var yalnız kilo boyuna göre az gibi geldi bana karın kaslarını belirginleştirmiş kolların biraz düşük kalmış 5-6 kilo daha alsan daha güzel bi görüntü çıkar ortaya ama emeğin ve harcadığın zaman içinde tebrik ediyorum karşılığını vermişsin

Demirgan bunu beğendi.
  7. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Yaklaşık 15 20 kilo kadar eksiğin var boyun yaşına göre uzun olduğu için çalışırken içinde herhangi bir sıkıntı olmaz yeterince uzun

Bu spora 14 15 16 bu yaşlarda başlarda başlamak isteyen arkadaşlara bir tavsiye boyunuz yeterince uzun değil ise mini.16 yaşından sonra başlayın 1.50 1.60 vs bu orantılarla o yaşlarda KESİNLİKLE BAŞLAMAYIN. ileride Vucudun yanı sıra boyun üzüntüsünü yaşamayın 16 yaşına kadar en erken oynaya bıldıgınız kadar boyunuzun uzamasına yardımcı olacak oyunlar oynayın basket voleybol vs

8. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Bb yaparken bu süre zarfında yağlı besinler yada şeker falan tüketimine özen gösterdinmi ? Yoksa sende definasyon programındanmı geçtin? Yağsız olarak yaptıysan bu vücudu gayet iyi hatta süper.

Demirgan bunu beğendi.
  9. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrikler kardeşim bu azimle devam et.supplement kullanmadan yapmanda güzel bişey bir 10 kilo daha alırsan oldukça hacimli güzel bir vücudun olur.
    Kaç set kaç tekrar çalışıyorsun peki ?kol göğüs programını yazarmısın.

Demirgan bunu beğendi.
  10. BrS

BrS Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle azmin için tebrik ederim.Gerçekten bu bir tutkudur ve senin yaşında bir heves başlayıp bırakan birçok arkadaşım var ama sen onlardan değilsin zaten asıl olanda bunu başarmak :) Ben şunu soracağım whey aldım demişsiniz salona başladıktan sonra kaçıncı ayınızda almaya başladınız ?

Demirgan bunu beğendi.
  11. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Öncelikle bu yorumun için çok teşekkür ederim Leopras . Evet kilom boyuma göre duşuk . Bunu gudne belki 2 belki 3 ogun yemek yememe baglıyorum kimi zaman , kimi zaman ise çok yememe rağmen besin degeri dusuk yemekler yememe . örneklemek gerekirse okulda yedigim yemekler kaşarlı - sucuklu tost ve bikaç çeşit çikolata . Ve bu ogunler gun ıcınde benim 9 saat tukettigim urunler . Sabah kahvaltısı etmiyorum supplement kullanmıyorum bacak çalışmıyorum vs vs . Tekrar yorumun ıcın tesekkur ederim

12. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yorumun için teşekkür ederim Lordmarvel . BB yaparken yağlı besinler veya şeker tüketimine özen gosterdigimi soyleyemem . Hyatımda hiç diyet yapmadım . Spora 55 kiloyla başladım ve su an 67 kiloyum . Aldıgım bu 12 kilogramda 1 gr yağlandıgmı en azından ben kendi uzerimde goremiyorum . Sana 2 aylıkken ki fotografımı yukluyorum . Burada 55 kilogramım . Tekrar teşekkur ederim

Ekli Dosyalar:

• b2.jpg
      b2.jpg
      Dosya Boyutu:
      94,3 KB
      Görüntüleme:
      685
  13. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim Fit . Supplement hiç kullanmadım degil kullandım ama şu an kullanmıyorum . Ust vucuda 12 kilo verdik şimdi bacaklara 10 kilo almak lazım . Ancak oyle hedefime ulaşabilirim .

Çalışmam piramit sistem ; 4 x 8 8 6 6 .

Kol ; Dumbell curl 4x8 8 6 6
    Scout curl 4x8 8 6 6
    Barbell curl 4x8 8 6 6

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:55 ----------

Yorumun için çok teşekkur ederim BrS . Bir işi severek yapınca bırakmayan bir yapım var :)

Sanırım spora başladıktan 2 ay sonraydı . Optimum whey gold %100 almıştım .

Tekrar teşekkur ederim

14. burakdemiral98

burakdemiral98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Çok başarılı senin damarlar nasıl çıkmış öyle çok hoş :)

Demirgan bunu beğendi.
  15. CihadSun

CihadSun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci (Üniversite)
    Yer:
    Denizli
    gerçekten tebrikler güzel vucut yapmışsın darısı bizim başımıza inşallah :) devamını dilerim dostum.

Demirgan bunu beğendi.
  16. AlyOsman

AlyOsman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo Boy ölçülerimiz aynı sayılır inşallah devam etttikçe senı yakalıyabiliriz :)

Demirgan bunu beğendi.
  17. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Bicepse biraz daha ağırlık ver. Güzel çalışmışsın tabi birazda genetik.

Demirgan bunu beğendi.
  18. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    mükemmel vücut yapmışsın tebrikler ancak boyun artık fazla uzamaz keşke1-2 sene sabıretseydin

Demirgan bunu beğendi.
  19. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Benim şuanki halimin aynısısın ama ben 70 kiloyum fakat ayağm kırık şuan 40 gün antreman yapamıycam :(

vucudun cok iyii yaşlarımızda aynıymış :D benim profl resmim 55 kilo halim düzelip spora başlayıınca koyucam yeni halimi Spora Devammm başarılar

Demirgan bunu beğendi.
  20. egebahadir

egebahadir Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    demirgan vucudunu begendim. Ama besın takvıyesı almana uzuldum. Ben besın takvıseyı almadan calısıyorum cunku bırcok kısıden olumsuz yanlarını duydum.

yas 15
    kılo 85
    boy 1.89
    omuz 127
    kol 42
    gogus 111
    bel 74

ben vucudumun ıyı oldugunu dusunuyorum. Omuz ve kol calısırken uzun bar kullanıyorum. Dıger butun kas guruplarımı kendı agırlıgımla yaptıgım hareketlerle calısıyorum.

Proteın ve kalsıyum ıcın sadece yumurta akı ve sut urunlerını kullanıyorum.

Demirgan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş