Define olma?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mrtxd tarafından 29 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mrtxd

mrtxd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    beyler abiler 17 yaşındayım spora ilk başladığımda 57 kg dim şimdi ise 68 kgyim 6. ayım 173 boyundayım karın kaslarımı ortaya çıkartmak istityorum bunun için definasyon tarzı bişeye girmelimiyim ? bide antremanlarıma kardiyo eklemek istiyorum yağ yakımı için pzt salı perş cuma ağırlık çarş ve cumarteside kardiyo nasıl gider sizce?
    Bide okuldan sonra spora gidiyorum bu beni çok etkiliyor %100 odaklanamıyorum spora napmam lazım?

2. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    68 kg sin ve define istiyosun? Ilginc. Ogununu ve uykunu saglam yaparsan ders ortasindada ant yapsan %100 odaklanirsin,eger biseyler basarmak istiyosan tabi

3. Tiberius

Tiberius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Karın kasların görünsün diye small tişörtün içinde kaybolmak istiyorsan sen bilirsin kardeşim ama farklı bir yol daha var.Bol protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenip hocanın sana verdiği ağırlık idmanlarını yapmak.En azından 6 ay bu şekilde devam etmelisin daha sonra bir ay definasyona girersin böylelikle kardiyo yapıp vücudundaki fazla yağlardan kurtulursun.Sonuç?
    Hem iatediğin Karına hemde harika bir fiziğe kavuşursun.Umarım azda olsa aydınlatmışımdır seni dostum.Kolay gelsin iyi forumlar.

4. mrtxd

mrtxd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum hazirana kadar fit bir vücut istiyorum sadece o kadar emek verdim şuana kadar bu kadar nankörmü bu spor çok mu küçülürüm yağ yakıcam derken ?
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Mart 2016 ---
    68 kgyim ama yağlı duruyorum buda estetik durmuyor amacım estetik bir vücuda sahip olmak hazirana kadar yokmudur bir yolu fit olmanın ?

5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş