Definasyonmu yapmalıyım yoksa bulkmu.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve adamolmafitol tarafından 21 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. adamolmafitol

adamolmafitol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba abilerim 180cm boyundayım 80 kiloyum şuanda. Spora 1.5 ay once başladım 86 kiloydum.81 e düştüm şimdi 2 hafta oldu 1 kg verdim Spor salonuan gitme olasılıgım kısıtlı.Çünkü universite sınavına giriceğim. Onu hallettikten sonra inşallah devam ediceğim.(Dershane falan da oldugu için gidemiyeceğim spora)
    şimdi hedefim 70 kilo ama doğrumu bilemedim size danışmak istedim.yağ oranın 22 idi şimdi 18 19 falan.Şu anda spor salonuna gidebilceğim 4.5 ay var ve ben bunu en verimli şekilde kullanmak istiyorum.Beslenmeme ve antrenman programıma vereceğiniz tavsiyeler benim için çok önemli.3 ayda 10 kilo vermek gibi hedefim var şuanda.En azından yağlardan kurtulmak için.Şunuda belirtmek isterim fullbody şeklinde çalışıyorum.Ve gerçekten az yiyorum yani günde 1500 kaloriyi geçmez yediğim.haftada 3 gün 1 gün arayla gidiyorum.Vereceğiniz tavsiyeler benim için çok önemli.17 yaşındayım

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    böyle devam et. 70 kiloya varıp ta yağlarını erittikten sonra, üniversiteye başlayaınca, bulk çalışırsın. Ben fit kalayım ortalama estetik bir plaj vücudum olsun diyorsan 80 kiloya kadar bulk yaparak çıkarsın. Yok ben iri olucam diyorsan 90 95 kiloya kadar çıkarsın. Daha da çıkılabiliyor tabiki. Ağırsiklet yarışmacılar 105 110 kilo üstü oluyor hep. Senin isteğine bağlı. Ama 70 75 kiloada kalma. 80 kiloya çık bulk yaparak. 180 boya 70 kilo çok zayıf. Ben de 180 boyundayım. 90 kiloyken bile herkes bana inceciksin diyordu. Kemiklerim ince. Kemik yapına göre de kilonu ayarlarsın.

Sayfayı Paylaş