Definasyondan sonra kol gelişimi yavaş mı ilerler?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vixx tarafından 26 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar 3 ayda düzenli düzensiz 10 12 kilo verdim ve kol ölçüm değişmedi hala 35.Şimdi bulka başlasam kol ölçüm yavaş mı ilerler ? 3 Ay kolumun ölçüşü düşmesi gerekirken düşmedi şimdi çıkarmaya çalışırsam daha yavaş mı büyür?

2. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Yağ kaybı için diyet yaparken vücut nereden isterse oradan yağları atar. sen şanslıymışın kollarından atmamış :) , bulk derken? kirli bulk mu temiz bulk mu? ayrıca kollarımı büyütecem diye sürekli curl tarzı çalışma

vixx bunu beğendi.
  3. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Sanırım kollardan atmamış dediğiniz gibi yüzüm ve belim küçüldü şimdi 1 2 haftadır çok düzensiz besleniyorum şeker hamur işleri falan 76 civarıyım 2 3 hafta son kez yağ yakımına giricem ardından clean bulka geçicem 4 aydır yapıyorum daha ölçüm yükseldiğini görmedim artık büyümek istiyorum aslında şuanda da var bulka başla diyenler ama tam olsun istiyorum sıkınca aynada karın kaslarım belli oluyor ama içime sinmedi nedense bi 70i görüpte bulka başlamak istiyorum şuanda kilom 75 76 internette yağ oranım 13 civarı çıkıyor tabi ne kadar doğru o tartışılır

Sayfayı Paylaş