Definasyona ne zaman son vermeliyim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 123adney tarafından 5 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 123adney

123adney Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    1 Nisan 2014 te başladığım ve 3 aydır devam etmekte olan definasyonda çok bir gelişme-küçülme-büyüme olmadı kollarım aynı göğüs omuz ve kanatlarım biraz büyüdü.geçen ay sabahları düzenli koşu ve her antreman sonunda düzenli kardiyo yaptım.l carnitine ve cla kullandım.şekeri tuzu sıfıra yakın indirdim ama gözle görülür bir yağ kaybı olmadı.amacım yaza kadar six pack çıkarmaktı maalesef olmadı.açıkcası diyet için tüm şevkim kaçtı ve diyet yapmak istemiyorum.sizce ne zaman hacime geçmeliyim.14.aydayım.11 ay hacim son 3 ay definasyon şeklinde çalıştım.hocam kararı bana bıraktı ama sormak istedim.üst göğüslerim yok denecek kadar az kiloda sıkıntı yok.kollarım hacim olarak küçük. 11 ayda 30dan 38e kadar çıktı ve şuan 37 cm civarında.önerilerinizi bekliyorum.benim düşüncem diğer nisana kadar sağlam beslenmeyle çalışıp nisandan sonra termojenik yağ yakıcıyla definasyona girmek.sizinde görüşlerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş