Definasyon yağ yakamama sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Emreyesildagy09 tarafından 23 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    yaklaşık 3 aydır definasyondayım ama nedense vücudumda hiç değişiklik olmadı karbonhidratı 0lamayı düşünüyorum kas kaybı çok olurmu ?

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Karbonhidrat 0 'lanması sonucu çok kas kaybı yaşarsın en azından ben yaşamıştım deneyimimle söyliyeyim , önerim daha fazla cardio veya kalori sayman karbonhidratı az tutayım derken yağ alırsan kaloride gereksiz bir fazlalık olur iyi olucağını sanmıyorum o yüzden kalorinden 100kcal daha indirip denemeni öneririm işe yaramazsa biraz daha indirebilirsin.

3. burakemal1

burakemal1 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba
    Bende 10 gün filan oldu definasyona gireli ve gözle görülür bir oldu. Yukarıda da dendiği gibi karbonhidrat ı sıfırlama ben günlük 2000 kalori alıyorum yüzde 20 karbo yüzde 40 pro yüzde 40 da yağ olarak alıyorum ve günlük tek tek hesaplıyorum haftanın 3 günü full body ve ağırlık dan sonra 20 dk kardiyo diğer 4 günde sırf kardiyo yapıyorum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    %50 protein %30 yag %20 karb seklinde ayarlayabilirsin... veya 40-40-20 , gunluk alman gerek kalori atiyorum 3000 ise.. 2700 ile basla , 1 aylik cizelge yap kendine her hafta kaloriyi dusur , 2. hafta 2500 , 3. hafta 2300 son hafta 2000 yaparsin ve her hafta az az karboyuda dusur bence farki gorursun , bende suan definasyondayim 2000 civari besleniyorum

5. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    kalori alımımı hesaplıyamıyorum tam olarak ama az aldıgımı biliyorum nedense tartıya gidip baktıgımda kilom hep değişiyor geçen 80di 79 olmustu şimdi baktım 81 olmuş :D

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    biraz daha sabret. havalar ısınıyor zaten daha çok ter atıcaksın yakında antremanlarda. kardiyo mutlaka yapmalısın ağırlıktan sonra 20 30 dk iyidir. 0 lama gibi bişey yapma her türlü etkiler seni. antremanlarda bile enerjin kalmaz zamanında yaptım o hatayı bende. gereksiz karbonhidratı sıfırla. mesela şekerli olan her içecek. fast food. çikolatalar vb. temiz al yoğurttan sütten bulgurdan kepekli ekmekten al 100 150 gr. geri kalanı protein ve hafif sebze (ıspanak,pırasa ,karnabahar , brokoli ) kalorisi düşük besinler. tarzı ağırlıklı olsun beslenmen

Sayfayı Paylaş