Definasyon ve Lor Peyniri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AnakinSkywalker tarafından 17 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. AnakinSkywalker

AnakinSkywalker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Gece yatmadan 2 saat önce 60 gr kadar Lor peyniri tüketiyorum. Yatmadan 1-2 saat önce yiyorum öyle tavsiye ettiler ama definasyondayım diye yağlanma falan yapar mı gece yatmadan önce yemek?

2. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Eğer profesyonel yarışmacı değilsen takma bu kadar ki öyle olsan bunu sormazsın zaten.

Bu kadar irdelemeyin arkadaşlar, kafanızda çok karmaşık bir hale getirmeyin. Yağsız lor peyniri iyidir, bende rahatsızlık yapıyor ancak bir çok arkadaşımın beslenme planında mevcut. Yağlanma yapmıyor.

Son düzenleme: 17 Haziran 2020
    NeverEnough bunu beğendi.
  3. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Katılıyorum. Kalan her şey dört dörtlükmüş gibi süt ürünlerinden kaçmak çok anlamsız.

4. salihoruc

salihoruc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    batman
    Her ne kadar lor peyniri desen de bir süt ürünü olduğunu unutmamalısın. Süt şekeri insülin hormonunun ciddi anlamda yükselmesine sebep olur. Babam diyabet hastası. Doktor süt ve süt ürünlerinden mümkün olduğunca uzak durması gerektiğini sebebiyle açıkladı. En iyi definasyon kırmızı et ile yapılır bunu unutma. (Doğal açıdan tabi..) Kırmızı et hem testesteron miktarını arttırır hem de vücut için gerekli esansiyel aminoasitleri içerir. Kırmızı et yeşil yapraklı sebzeler ile destekleyip salatana zeytinyağı kullanmanı öneririm. Bu şekilde çok daha hızlı define olursun. Ayrıca süt vücutta su da tutar. Gerekli kuruluğa ulaşamazsın.

afka9 bunu beğendi.
  5. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar nasıl konu açıcam bu foruma yeni katıldımda bi program rica edicektim bilgili kişilerden

6. AnakinSkywalker

AnakinSkywalker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    hocam kırmızı et için bütçe lazım :D Hele de bu pahalılıkta. Ben tavuk ve hindi ile idare ediyorum. Onların faydası olmuyor mu?

7. salihoruc

salihoruc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    batman
    Tabiki de. Özellikle tavuk eti de bu konuda oldukça başarılı. 100 gr ında 25 - 30 gr arası kaliteli protein var . Tavuk etinin dezavantajı içerdiği östrojen miktarı. Lakin düşük bütçelerde mecbur kalabilirsin. İşini yüksek oranda görür bir kırmızı et kadar olmasada

8. yılmazgüney0

yılmazgüney0 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
  9. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Kalsiyumun yağ yakımına etkisi büyük.. Arkadaşların da söylediği gibi naturel olarak %7 leri görmenin çok istisnai bir Durum olduğunu da bildiğimiz için, en fazla biraz deriyi kalınlaştırır oda görsel açıdan sizi çok etkilemez..

Bozo-Baku bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş