definasyon ve buyuk degisim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kratosanonys tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. kratosanonys

kratosanonys Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar ben suan definisyona.girmicem ancak suan girersem ne kadar kuculurum merak ediyorum kilo 75 boy 181 bel 80 omuz 122 gogus 109 kol 36 fotoraftadako vucud benim sizce kas kaybi ne kadar olur daha definasyona 3 ay var beslenmem ciddi olarak iyi supplement yardimi olarak definasyonda bcaa animal cut ve nox olcak bu arada 6 aylik bir degisim icin nasil iyimi
    http://i62.tinypic.com/2llghs7.jpg
    http://i58.tinypic.com/k6i5l.png
    http://i60.tinypic.com/1zxqj4p.png
    http://i59.tinypic.com/2n0kj1y.jpg
    http://tinypic.com/r/2llghs7/8

2. exenes94

exenes94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dostum değişimin güzel bu altı ayda antrenman ve beslenme düzenin nasıldı bahseder misin?

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Degisim güzel fakat bu asamada definisyon yapmani tavsiye etmem,güzel yag yakmissin ama biraz daha kas kütlesi ekleyerek girmen iyi olur buda dedigin gibi 3 ay sonra olmaz,yapacagin sey fazla yaglanmadan kütleni artirmak yeni yila Kadar daha sonra iyi bir definisyon düsünülebilir.

doxux bunu beğendi.
  4. kratosanonys

kratosanonys Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Soyle anlatiyim kardesim benim bu spora baslarken bilgim yoktu 3 ay boyunca biesey yemedim yabi ac kalarak kilo versim bu cok buyuk bir hataydi sona ogrendim oyle olmicakmis hatta fotoraf koyiyim simdi bir ara 69 a dustum suan 75 im sonra beslenmenin onemini ogrendim suan 3 ayda soyle anlatiyim programim yok günlük tek kas grubu calsiyorum 5 6 haraket hani bunlari ararstirrak ogrendim beslenmeye gelrisek 6 ogundede muklaka karbonhidrat surekli 2 veya 3 oyundede protein var
    http://i60.tinypic.com/del8x1 bu 69 kg oldugum an
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Ocak 2015 ---
    Kardesim suan 75 kg oldum amacim 79 80 gormek ve geri 75 gere dusmek cunku suan bulkda oldugum icin yaglandim ve yazin defineli bi vuctla girmek istiyorum

5. Ozgur KA

Ozgur KA Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    tebrik ederim kardeşim azim sabır sonuç tabi biraz daha hacim sonra definasyon = güzel fit bir vücut tebrik ederim

6. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Definasyonu tamamladığını düşünüyorum 6 aya göre evet etkili bir evrim yaşamışsın gayet form da görünüyorsun artık vücudunu şekillerdirmeye uğraş :D fakat her gün mutlaka Şınav,Mekik ve Barfix çekmeni öneririm başarılar :D

7. kratosanonys

kratosanonys Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Bende oyle planlarim suan 75 kg oldum artik kilo almakta zorlaniyorum mayisin ilk veya 2 haftasina kadar bulktayim ancak kilo almakta asiri zorlaniyorum 6 ogun yedigim halde bosta degol karbonhidrat agirlikli lakin amacim 80 kg gorup geri 76 filan inmek oyle bir definasyon dusnuyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Ocak 2015 ---
    Formda görmüyorum da herkeste oyle geliyor bana oyle gelmiyor hala gogusum cok kotu gibi geliyor

8. kaptan99

kaptan99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Başarı öyküsü gibi bravo tebrikler:D Göbek bel için neler yaptığını yazar mısın cidden önemli..

9. kratosanonys

kratosanonys Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Abi onlar icin birsey yapmadim simdi yaptim desen yalan olur cikilota ve ozellikle fast food kestim is sebebiyle tasininca oldugum yerde fast food yoktu gitti yani heosi

10. dorukesin

dorukesin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul, Türkiye
    aynen benim hesap olmuşsun sende bende 187 boy 110 kiloydum hiçbişey yemeden inatla 65e düşmüştüm çok şey kaybetmiştim tabi toplamak çok zor oldu ama şuan 90 kiloyum yağ oranımda %9-10 bence ilk bi kütleni arttır kolların falan ince baya kaybolursun tshirtun icinde bide bu kiloda definisyon yaparsan

11. kratosanonys

kratosanonys Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Kardesim suan kolum 37 arti dedigim.gibi.amacim 80 gormek yaz icin plaj vucudu yapmak ve ben bu spor birakmicam oumdeki yil tekrar bulk

12. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Benim de bir sorum var arkadaşlar.Suan bulktayım 77 ile basladım suan 79 um 2 aydır devam ediyorum bulka.Nisan gibi 85 olucam hesaplarıma göre.Sizce 85 kgde definasyona başlasam kaç kg de bırakmalıyım ?
    Yaş 20
    Boy 180
    Kilo 79 yag oranı 17-18
    Kol ölçüsü 39 ( Buyuk ihtimal 41 cm göreceğim nisanda.Definasyon sonrası kaç cm küçülme olur ?)

13. kratosanonys

kratosanonys Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    fotoraf atki yorum yapalim

14. dorukesin

dorukesin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul, Türkiye
    bence bu yıl girme hiç definisyona dediğim gibi ağır bi definisyonla yerine koyamıyacağın şeyler kaybedebilirsin.Plaj vücudu isterken birde bakmışsın zayıf olmuşsun resmen :D

15. Atakansam

Atakansam Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Küçükçekmece, İstanbul
    kardesim nasil bu kadar yag yaktin antreman ve diyet yaptiysan ornekleme verde bizde faydalanalim

16. kratosanonys

kratosanonys Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Definasyon yapcak bilgim var defineden kastim 80 kgden 70 dusmek degil 76 75 burda etcegim kas kaybi max 2 2 bucuk kilo
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Ocak 2015 ---
    hatta soyle soyliyim suan belim 79 omuz 123 gogus 109 kol 36 bucuk olmid belim 79 ve ust govdem cok genis yani kucuk kalmam imkan yok ben sadece size tahmininizce kac cm kuculursunuz yani definasyon yapan kisilerin tecrubelirni ogrenmek istedim
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Ocak 2015 ---
    Kardesim dedigim gibi fast food ve sekeri kestim ve antramn programim yok olay spor yapmak degil beslenme. Ben sabit bir program yapmiyorum yapmayida dogru bulmuyorum azcik arastir bodybuilding diye bir kitap var anatomi var git oku hani bodybuilding kesinlikle tecrube sporu hani 10 kisiye 10 farkli cevap alirisn sadece pes etme biri ile kiyaslama kendini herkesdeki testestoron genetik ayni degil

17. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş