Definasyon ve antreaman

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kizilz tarafından 23 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kizilz

Kizilz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo : 78 , boy 1.80 , yaş : 26, spor gecmisi yok.

Yediklerime dikkat ederek karbonhidrat ve gereksiz beslenmeyi keserek kilo kaybettim 13 civari kisa bi surede vucudum kilo alip vermeye cok meyilli kilo vermede bir sikinti yok. Fakat bicimsiz veriliyor sporsuz verildigi icin su an askerdeyim askerlik bitince fitneesa basliyacagim hacim vb bulk falan istemiorm ince atletik atik birisi olmak istiyorum fakat netten baktgmda savas cbecnn programini gordum mantikli geldi definasyon donemnde nasil beslenecegimi viliyorum fakat nasil antreaman yaomalym blmyrm spor dalonlarndada ole uzun uzun kalacak bi vaktmde ysok bazinyararli hareketler kesfettm squaq dir deadlifttir flan fistan ama benm bi salona en fazla 1 saat harcamam gerekecek cddi miktarda yag var karn bolgemde kiloyu kas ve yagdan kaybettm ama bana bole 1 ay lik bi progtam deilde 3 aylik bi program lazim ki kendme inanioem 3 ay da fit olurum tum kaslari cikarabilriim program yazmak icin bi program veya bi onerisi olan vb bilgili arkadas yardimci olabilirler mi ?

2. yavuzy

yavuzy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Assistant Fitness Eğitmeni
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba dostum fikirler iyi güzel ama başlayıp 3 ay sonra bırakırım olayı malesef bir hikaye :) senin yapman gereken bunu hayatının bir parçası haline getirmek olacaktır.
    3 ayda vücut yapılsa ülkemiz fitness modeller ile dolardı o yüzden sen bu işi ciddiye al ve bu sekilde basla

3. Kizilz

Kizilz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben istedgim sekile 3 ayda gelirim demek istedim ondan sonraki yapacagimiz sey var olan sekli korumak olucak.
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Ağustos 2015 ---
    Yorum yapmak degilde yardimci olabilecegin bir bilgin varsa sole kardes :)

4. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38

Sayfayı Paylaş