definasyon ile ilgili fotograflı tavsiyeye ihtiyacım var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Youngfit9 tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Youngfit9

Youngfit9 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba aklıma takıldıgı in sormak istedim benim kol ölçüm 38 39 cm arası tam emin degilim gögüs 104 omuz 123 cm yag oranım 16 karın kaslarım belli olmuyor ve amacım tam anlamıyla vg degil sadece estetik bi beachbody tarzı bi vücut icin calısıyorum 16 yasındayım boyum 1.96 kilom 87 Sizce definasyon mantıklımı şuan şu ölçülerle http://i.hizliresim.com/vQjWjA.jpg vücudum bu amacım böyle bir vücut cünkü basketbol oynuyorum atletizm daha önemli benim içinhttps://www.google.com.tr/search?q=...os%2F10613671-Zac-Efron-Body-Body%2F;817;1222 sizce mantıklı mı definasyon iyi birseyler cıkar mı c

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Kardeşim ne definasyonu ya yiyceksin yiyceksin çalışıcaksın merak etme jay cutler gibi olmassın devam et yaza girersin definasyona

3. Youngfit9

Youngfit9 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    biliyorum öyle olamıcagımı tabi li o kadar aptal degilim ama profesyonel olarak basketbol oynuyorum aldıgım 2 3 kg yag bile aldıgım süreyi etkiliyor bu yüzden sadece estetik bir vücıt icin ölcüler yeterli mi diye soruyorım günde cift idman + okul oldugu icin yiyebilip de en fazla bu kadar yag oranımı cıkarabildim gerisi zaten cıkarsa takmda sorun olur

Savino89 bunu beğendi.
  4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    amacın fit olmaksa fitsin zaten ama daha kaslı görüntüye ulaşman kötü birşey değil hatta basketboldada avantaj sağlar fiziğin sağlam olur . Günde çift idman zaten çok kalori yaktığın anlamına geliyor çok sağlam kalori alman gerek yani bunun kas geliştirmeyi bırak kas kaybıda var o açıdan bak . Karar senin tabi

5. emir kara

emir kara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merak ettiğim her basketbolcu nasıl +1.90 olmayı başarıyor sırrımı var :)

6. Youngfit9

Youngfit9 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    olsa bile bende bilmiyorum ama benden uzunlarıda var kısa kaldıgım oluyor :D

Sayfayı Paylaş