Definasyon için belli başlı şeyler yardım ..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sharlken tarafından 11 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Sharlken

Sharlken Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba öncelikle ben 187 boyunda 65 kilo 17 yaşında %3'ü bacakta olmak üzere %10 yağ oranlı 6 aydır spor yapan bir gencim bu forumu uzun zamandır takip ediyorum geçmişte 15 yaşındada 8 aylık bir spor fitness deneyimim vardı ama sabırsız davranıp bırakmıştım şimdi tekrar başladım ve 6 aydır düzenli bir şekilde yapıyorum ben genel olarak sabırsız biriyim bir çok kişiye belli programlar belli beslenme listeleri verilmiş çoğu konuya girdim ve okudum fakat hiçbirinin yararı olmadı spora 6 ay önce nasıl başladıysam vücudum hala aynı beslenmeme dikkat ediyorum protein ve karbonhidrat ağarlıklı olarak günde 4 öğün yiyorum gün aşırı spor salonuna gidip bir buçuk saatlik bir programım var vücudun bütün bölgelerini tek günde çalıştırıyorum(omuz göğüs kol bacak karın sırt )yani parça idman yapmıyorum ve kendi vücuduma göre yüksek ağırlıkla çalıştığımı düşünüyorum 12 tekrarlık 4 set yapıyorum her hareketi fakat 6 aydır ne bir kolda yumurta çıkarabildim (yağlıda değilim) ne kanat çıkarabildim ufaktan nede karnımda baklava var benim spor yapan bazı arkadaşlarım benim ölçülerimde 2 3 ay içinde kollarında yavaştan yumurta, baklavalarını çıkarmaya başladı bile 15 yaşında 8 ay yaptığımdada böyle hiçbir sonuç alamadığımdan bırakmıştım sporu yaşım gereği çıkmadığını düşünmüştüm fakat 2 ay sonra 18 ime giricem ve yaşıtlarım istediği vücudu benden çok daha erken çıkardı artık canıma tak etti biliyorum sabırsız davranıyosun diyeceksiniz ama Flexorun çıkardığı program ile 3 ay çalıştım hiçbir etkisi olmadı artık sadece biraz kaslarımı parçalamak ve definasyon istiyorum hacimden çok definasyon.. Bir aralar steroid kullanmayı ve vücudumu istediğim ölçülere getirdikten sonra steroidi bırakıp doğal yollarla vücudumu korumayı bile düşündüm sonradan steroidin zararlarını göz önünde bulundurunca vazgeçtim artık çarem kalmadı sabrım tükendi.. birisi bana ve hızlı definasyona uygun bir beslenme ve spor programı önerebilir mi ? Şimdiden çok teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş