Definasyon diyetim (eksiklerimi söyleyin lütfen)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Koçoğlu tarafından 17 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Koçoğlu

Koçoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sabah kalkar kalkmaz genelde 8-10 arası kalkarım.
    • 1.öğün :1 kase kelly's fitness clup çilekli gevrekten yiyorum süt ile beraber.
    • 2.öğün :saat 12:00-14:00 arası 4 haşlanmış yumurta (1'ini sarısıyla beraber) ,2 dilim tam buğday ekmeği arasına şu bimde satılan hamburger içinden koyuyorum yağsız kızartıp ,kibrit kutusu kadar light peynir,150-200 gram suda haşlanmış tavuk göğsü ve yeşil çay.(öğün çok görünüyor ama doymuyorum bile :) )
    Bu öğünden 2 saat sonra spora gidiyorum normal antrenmanımı yapıp 25 dk kardiyo yapıyorum ve 8 km (500 metre 6.hız da yürüme ardından 500 metre 10 da koşu) böyle hızı yavaşlatıp artırarak yapıyorum kardiyomu ardından karın çalışıp antrenmanı bitiriyorum.
    • 3.öğün:Antrenmandan 20-30 dk sonra su ile whey proteini içiyorum 2 tane yağsız kızarmış yumurta sarısıyla beraber ben yarım yağlı sütle yapıyorum yağ koymamak için ve 150-200 gram tavuk göğsü yiyorum.Ardından yeşil çay içiyorum.
    • 4.öğün:Bu öğünde yatmadan önce yağsız tuzsuz lor peyniri yiyorum gece protein için.
    Ve bol su içmeye dikkat ediyorum içecek olarak sadece su ve yeşil çay içiyorum (sabah kahvaltısındaki süt haricinde).

Kilom:81-82 arası boy:176 cm Kas kütlem var resim atarım ilerde daha yeni üye oldum ama 5 yıldır spor yapıyorum arada bazı nedenlerden ötürü bırakmak zorunda kaldım ama bu sefer öyle bir şey olmayacak inşallah.Karın kası çıkarmadan olmaz :D

Diyete başlayalı 5 gün oldu hedefim 75-77 kiloya kadar düşüp yağsız bir vücut elde etmek.
    Bu diyetle haftanın 5 günü antrenman yapıyorum ve her antrenman sonrasında 25 dakika kardiyo ve karın yapıyorum karını 1gün aralıkla yapıyorum.

2. sosgezbir

sosgezbir Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Bu yumurta sarısını tüketmediğin ve yanına bir sürü şey eklediğin öğünü bana mantıklı açıklar mısın? 2 dilim ekmek yerine yumurtanın sarısını da tüket bence. Yumurta sarısını ayıran insanlar 10 yumurta falan yiyen insanlar... O da 5 tanesini ayırıyorlar

Sent from my ZUK Z1 using Tapatalk

3. Koçoğlu

Koçoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bir sürü şey dediğin küçük bir peynir ve tavuk göğsü :D ayrıca aksam öğünüde 2 sarı yediğim için yemiyorum.

4. sosgezbir

sosgezbir Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Demek istediğim yağlardan kaçacağın kadar karbonhidrat yoğun gıdalardan kaç bence.

Lor peyniri whey den yapılıyor. Kolay sindirilir sanki akşam onun yerine kazein içeren yağsız beyaz peynir yesen daha mantıklı ayrıca.

Sent from my ZUK Z1 using Tapatalk

Sayfayı Paylaş