Definasyon döneminde tek bir karbonhidrat kaynagı ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve arda5511 tarafından 23 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. arda5511

arda5511 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar ben yaklasık 7 -8 ay civarı 16 olan yag oranımı düşürmek için bir definasyona giricem ve araştırdıgım kadarıyla karbonhidratı düşürmem gerekiyormuş ama aynı zaman da antrenmandan once ve sonra da almam gerekiyor. Benim için en kolay ve yemesi en zevkli olan besin yulaf ezmesi sabah ögle ve akşam ögünlerinde 3 er kaşık yulaf ezmesi yemem benim karbonhidrat ihtiyacımı tamamlar mı ? fazla mı gelir ? onun dışındaki beslenmem genel olarak yumurta beyazı lor peyniri domates salatalık tarzı düşük kalorili besinler olucaktır teşekkürler şimdiden ( ve de 7 -8 aylık bir dönem fazla mı arkadaşlar o konuda da yorum yazarsanız sevinirim

2. caglar103

caglar103 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bence erken bir zaman en azından 1.5 - 2 sene sonra define olmanız daha mantıklı zira bilmiyorum su anki vucudunuzu ama eğer çok kalıp li değilseniz definede olursanız iskeletor gibi kalırsınız zira birde kas erimesi ister istemez olucak

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Öncelikle her definisyon muhatabı vücut geliştirmecinin kanununa uyup bir mutfak tartısı al. Nasıl bir kaşığı ne kadar dolduracaksın belli mi olur? Ayrıca o kadar uzun süre definisyon yapsam muhtemelen kemik gibi olurum. Definasyon tekniğin yanlış olabilir. Daha çok araştır.
    İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş