Definasyon dönemi karbonhidrat

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mortimer tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mortimer

mortimer Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese iyi akşamlar definasyon dönemindeyim ve ağırlık idmanını sabah aç karna yapıyorum ve idman öncesi karbonhidrat alamıyorum ve idmanlarım vasat geçiyor yeterli pump hissi alamiyorum. İdman öncesi karbonhidrat tozu alsam yeterli hisse ulaşabilir miyim? Yoksa tozdan gelen şekerle yağ yakımını sekteye mi uğratırım?

2. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Gece uyku boyunca vücudun zaten aç uyanınca ac karnina gittiğin idmandan tabiki verim alamazsin vücudunda enerji kaynagi yokken yeterli kuvveti bulamazsin ac karnina yapacagina kepek ekmeği yumurta peynir süt ye veya az miktarda yulaf ezmesi tuket kesinlikle ac gitme

3. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Karbonhidrat tozunu ne yapacaksın heleki definasyonda! ben bulkta bile kullanmıyorum gainer falan. İdman öncesi bişeyler yemelisin aç karna kardiyo olur ama ağırlık idmanı olmaz ,önerim yulaf ezmesi yiyebilirsin idman öncesi tabi proteinde şart

4. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Sabah ac karna gidip antrenman yaparsan kas yıkımı bile olabilir belli bir sure sonra.karbonhidrati tamamen kesme biraz azalt.

5. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Eger hemen diyosan muz ye cabuk kana karisir ama yulaf falan 2 saat once yemen lazim pump hissi isyiyosan bcaa kreatin kullanabilirsin bunlar damar acip pump yaratabilit hemde 20 dk gibi kana karisiyolar ac katna yapma yoksa inis kalkis yapatsin

6. mortimer

mortimer Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    13
    Herkes teşekkür ederim yulafı rondodan gecirip proteinle icicem ve 30dk sonrada idmana gitcem tek çare bu gibi.

7. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadasin pumpdan kasti bu değildir saniyorum antremandan verim alamiyor belli ki gerek yok pump için bcaa kreatine spora ac karnina gitme güçlü sert idman cikart o zaman pumpı agriyi hissedersin

8. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Dostum haklisin ama biz nicin yemekleri yerin karbonhidratlati yakit icin bu adam bencgde diyeli piramit sistemi ile baslasa ulk agirlikta bu adamin butun gucu gider hissedemez ac karna bnde bisey hissedemitorum en fazla yapcagin kardiyo oluyo oda yag

Sayfayı Paylaş