Definasyon Başlangıcı Hakkında Düşüncelerinize İhtiyacım Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve stilem tarafından 3 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo:88
    Omuz:126
    Göğüs:107
    Kol:40
    Bel:90
    Bütün Hareketleri 4x12 ile 4x15 arasında tekrar yapıyorum.
    Beslenme Programı;
    Saat 07:30 100 Gram Pilav 140 Gram Tavuk 3 Yumurta Beyazı 2 Adet Marul = 42 Gram Protein 20 Gram Karbonhidrat 330 Kalori
    Saat 13:00 100 Gram Pilav 100 Gram Tavuk= 24 Gram Protein 20 Gram Karbonhidrat 220 Kalori
    Saat 17:30 100 Gram Pilav 3 Yumurta Beyazı 2 Adet Marul= 10 Gram Protein 20 Gram Karbonhidrat 160 Kalori
    Saat 18:30 1 Adet Yeşil Elma = 50 Kalori
    Saat 21:00 70 Gram Pilav 140 Gram Tavuk 2 Adet Marul = 33 Gram Protein 20 Gram Karbonhdirat 230 Kalori
    Saat 22:00 1 Adet Portakal= 50 Kalori
    Toplamda 109 Gram Protein , 80Gram Karbonhidrat 1040 Kalori
    Bu Beslenme Programında 800 Kalori Açığım Var Kuruyemiş vs. kaç gram ve hangi öğüne eklemeliyim yardımcı olurmusunuz

2. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Fıstık ezmezi fındık ezmesi olabilir shake yapabilirsin

3. Sir Ferhat

Sir Ferhat Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam bu ne sabah kalkınca pilav tavuk falan nasıl yiyosun . kalori istiyosun yumurtanın sarısını da yemiyosun onu da anlamadım. sabah yulaf da yiyebilirsin yumurtayla yanına da 1 muz yapıştır yulafa da süt ekle kalorisi bol oluyor öğünün zaten. başka öğünde de kullanabilirsin yulafı. 6 öğünün var 4 ünde pilav var fazla bana göre kilo alma zamanın olsa bile sürekli aynı besinden alma karbı veya kaloriyi. İnternette çok var kalori bombası tarzında yüksek kalorili tarifler bulabilirsin

4. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Süt içmiyorum deriyi kalınlaştırır yulafta sütsüz doyurmuyor her hafta degistiriyorum pilav patates makarna diye yumurta sarısındada yağ bulunuyor sarısınıda yemiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mart 2018 ---
    Bu sporcularin beslenme programlarinda sabah hep yumurta vs. Var tavuk görmüyorum beslenme programlarinda nedeni nedir

5. Cesurbey

Cesurbey Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Tavuğu öğle,ikindi ve akşam öğünlerinde yemeni, sabah kahvaltısında pilavın yerine tam buğday ekmeği yemeni öneririm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    08:00 - 17.30 okuldayım saat 7de spor salonuna gidiyorum sabah yemeginde tavuk tercih etmeme nedeniniz nedir? Ve neden oğlen ikindi akşam yemeginde tavuk yememi soyluyorsun

7. Cesurbey

Cesurbey Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Sabah kahvaltısında pilav yemeniz mideye gereksiz külfet olur.
    Sabah kahvaltısında diğer besinlerden alınan protein yeterli oluyorsa tavuk yemeye gerek olmadığını düşünüyorum.
    Protein ihtiyacının çoğunu tavuktan karşılayacağın için öğünlere bölerek tüketmenin uygun olacağı kanaatindeyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mgb1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş