Deadlift ve goodmornings sonrası PERT oldum.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve RmznTR tarafından 5 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar,
    kısa kesmeye çalışıcam.

yaklaşık 2 aydır uyguladığım programda, son 2 haftadır ağırlıkları hafif hafif arttırıyordum. Dün deadlift, dumbbell lunge, lying leg curl, goodmornings ve ab wheel hareketlerini yaptım.

deadlift yapıyorken düzgün olması için yavaş ve yedirerek yaptım. biraz zorlandım. good mornings hareketinde de koluma kramp girecek gibi oldu ama girmediği için devam ettim normal setlerimi bitirdim. bu yüzden good morningsde daha çok zorlandım.

yani kafanızı,belinizi yatay konuma geçiriyorsunuz, kafamı kaldırırken basınçı bu antremanda çok hissettim.

neyse akşam oldu bi baş ağrısı bel ağrısı başladı bende fena. majezik içtim ama tık yok. hiç kesmedi. normalde pek ağrı kesici içmeyen biriyim.

bugün sabah kalktım aynıyım. başım çatlıyor ve belim de çok rahatsız ediyor. yine ağrı kesici içtim ama pek bi değişiklilik olmadı.

velhasılı kelam. yarın eşya taşımak zorundayım bir nakliye var. aranızda başına böyle bir olay gelen oldu mu? nasıl toparlarım?

ve başınıza geldiyse ne kadar sürdü acaba bu durum. yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    normal bir şey. deadliftin ve good morning'in asıl etkilediği yer spinal erector dolayısıyla o kısım 3-4 gün ağrır.

RmznTR bunu beğendi.
  3. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Gm egzersizini terket bruce lee gibi sakatlama kendini. Romen deadlifti eşdeğer hareket olarak kullanılabilir.

RmznTR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş